Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tolerálnátok, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnátok, hogy akivel ismerkedtek pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés

Elkezdtek ismerkedni egy férfival, és kiderül hogy pszichológushoz jár.

Nem szeretnék kamuzni erről (meg semmi másról sem) hogy milyen elfoglaltságom van. Szeretném rendbetenni magam és annak a néhány embernek akik számítanak rám jobban funkcionálni.



ma 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Tolerálnám-e? Mert szerinted ez valami nemi betegség?

Örülnék neki, hogy foglalkozik a lelki egészségével.

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ebben nincs semmi megbotránkoztató. Amúgy meg a társadalom 99%-ának kellene egy pszichológus.
ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Ő legalább csinál valamit a lelki bajával. Mondjuk vannak olyan kemény dolgok amikkel sújtott embereket jobb elkerülni, szóval nem az agyzsugorítóhoz járás lehet a probléma, hanem az ami miatt oda jár. Miért jár oda?
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Ez relatíve normális. A pszichiáter lenne az ami kérdéseket vetne fel.
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem zavarna, semmivel se rosszabb, mintha orvoshoz járna. Mondjuk az érdekelne, hogy miért érzi szükségesnek.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért járok pszichológushoz, mert a lelki alkatomból kifolyólag hajlamos vagyok depresszióra. De felismertem hogy ebből csak szakember segítségével tudok kijönni.
ma 09:41
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt azt mondom nem jó depresszióssal kezdeni.

Másrészt meg bátor hogy dolgozol a bajodon, mert szerintem nekem is ez van, de nem tudtam rávenni magam hogy segítséget kérjek.

ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Akkor keressen ha teljesen rendben van.
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez egy ördögi kör úgy látszik... Érzékenyebb lelkületű férfi vagyok, a magány és folyamatos ismerkedési sikertelenség miatt eléggé megzuhantam. De szeretném ez életem jobb mederbe terelni...
ma 09:50
 10/19 anonim ***** válasza:
Jó úton jàrsz, csak ne feledd el hogy ezen neked kell végigmenni. A pszichológus irányt tud mutatni, de helyetted nem mehet végig az úton.
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!