Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Red flagnek számít ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flagnek számít ha valaki elítéli, ha valaki pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés

júl. 26. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen arcoknak lenne a legnagyobb szüksége rá. Szóval eléggé. Vannak nyilvan kókler pszichológusok, mint minden szakmában.
júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Ilyen emberrel nem igazán jönnék ki jól.
júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem gond lenne, én hiszek a pszichológus, pszichológia pozitív hatásában.

Aki szintén kuruzslónak tarzja őket, annál plusz pont.

júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sok embernek szüksége lenne pszichológiai segítségre és aki ezt elítéli az egy nagyon buta ember.
júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichológussal szemben is lehet kritikus az ember. Egyrészt ők sem mindenhatók, nem tudnak mindenre megoldást, valamint természetesen vannak rossz pszichológusok is szép számmal.

De ha valaki elvből elítél mindenkit, aki pszichológushoz jár, az egy annyira korlátolt embert feltételez, akivel nem csak összejönni nem akarnék, de beszélgetni se.

júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam abszolút. Pszichológus annyit adott az életemhez és a lelki békémhez mint soha semmi az életben. Egy ilyen ember végtelenül tájékozatlan és az nekem taszító.
júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
júl. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb rendőr/helyszìnelő jár pszichológushoz a munkájuk miatt. Nincs benne semmi rossz. Néha kell külső segítség hogy bizonyos dolgokat feldolgozzon az ember
júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, az elítélése red flag a szememben.


Az embereknek azért kell járniuk pszichológushoz, mert akiknek kellene azok nem mennek.


40/f

júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Nálam egyértelműen red flag lenne.

Kivételt képez az az eset amikor a hivatása vagy egy ténylegesen nagy trauma miatt szükséges valamilyen útmutatás, de ha csak évekig szórja a pénzt egy kvázi beszélgetőpartner zsebébe, hát inkább ne.

júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!