Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pszichológus vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichológus vagy egy szexuálpszichológus egy inczelből tud Chad férfit csinálni vagy ha nem akkor segít lejjebb adni az igényeket?

Figyelt kérdés
Vágynék egy barátnőre sajnos de amúgy magasak az elvárásaim főleg külső tekintetében igen férfiként csinos barátnőt szeretnék tudom hogy ez így lehetetlenség, nem tudom hogy ebben tudna-e egy pszichológus segíteni hogy esetleg vonzó férfi legyek a nők szemében vagy ha ezt nem lehet akkor esetleg segít-e az igényeket lejjebb adni
ma 14:59
 1/10 Leclerc ***** válasza:
Legyél jobb férfi, és akkor lesz barátnőd!
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. hogyan?
ma 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Youtuben vannak rknda sracbol chad átalakitások.

Koze nincs a pszichologushoz.

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Leclerc ***** válasza:
2. Mi a baj veled?
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. pl. 151 cm vagyok...
ma 15:32
 6/10 Leclerc ***** válasza:
5. És? vannak ekkora, sőt alacsonyabb nők is!
ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem incelségtől teljesen függetlenül egy (jó) pszichológus a társadalom olyan 99%-ra ráférne. Ártani legalábbis biztos nem árt, ha elmész pár alkalommal beszélgetni, lehet, hogy segítene elindulni egy jobb irányba.
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem. A pszichológiát mindig is áltudománynak tartottam, kb. az asztrológiával van egy szinten.
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5

Edzőterem+ egzisztencia+ fogyasztható személyiseg.

ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

pszichológus


1, nem fog pénzt adni hogy gazdag legyél

2, testedet nem tudja megvátoztani hogy pl magasabb legyél vagy nagyobb farkú, vagy ha dagadt vagy akkor nem fog helyetted lefogyni


SZÓVAL NEM

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!