Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleket utáló nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleket utáló nők! Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?

Figyelt kérdés

Illetve elvárná, hogy a nő többet tegyen bele a közös kasszába.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy minekünk inceleknek legtöbbször ez a tapasztalatunk a modern nőkkel, a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket, és nem utálunk minden nőt, csak azt a női viselkedést, amit amúgy ti is utálnátok egy férfiban fordított esetben?



ma 15:15
 81/95 A kérdező kommentje:
És volt ott kultúra tényleg? Amúgy ott rengeteg pénzbe kerül a lakhatás, meg úgy alapból az élet. A kérdés az megérné, hiszen ott is annyi lepusztult ember van, amikor felmentem csomót láttam, az is tele van hedonistákkal, utcagyerekekkel, alja szórakozóhelyekkel.
ma 18:43
 82/95 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen alapon Budapestről is kehet cifrákat mondani... Az aluljáróban visítva hányó alkoholista csövesektől az ország legszennyezettebb levegőjén át a gettósodott proli negyedekig minden van itt. Ha csak és kizárólag a szarra akarsz figyelni, akkor csak és kizárólag a szart fogod észrevenni. Ez ilyen.
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 A kérdező kommentje:
Kultúrkörnyezet lassan már az egész világon csak Japánba lesz, meg Dél-Koreába.
ma 18:44
 84/95 anonim ***** válasza:
86%

83

Akkor költözz oda...

ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 A kérdező kommentje:
De nem csak MO-val van itt a baj, nyugatabbra jobban élnek az emberek, és mégis olyan dekadens társadalmak vannak ott is, hogy a fejem fogom.
ma 18:46
 86/95 A kérdező kommentje:

84

Fontolgatom, csakhát az olyasmi nem egyszerű, a legjobb lenne, itt megtalálni a normális közeget, vagy legalább valami környező országban, de mint tű a szénakazalban.

ma 18:47
 87/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy az a Dél-Korea, ahol nem vesznek emberszámba, ha nem nézel ki jól, meg ahol a legrajongottabb sztárok underground bulikat szerveznek, ahol csajokat itatnak le meg erőszakolnak meg halomra, kultúrabb környezet lenne, mint Mo. Aki tudja, itt is megtalálja a kultúrát és a hasonló embereket.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
76%

86

Minden ember olyan környezetben mozig, amilyet maga alakít ki.

ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt, nekem van belátásom a 23-25 és a 15 éves korosztályba. Az előbbiben közel se ennyire gáz a helyzet, csak normális baráti társaság kell. Azt mondjuk nehéz azzal a felfigással, hogy a világ szar, az emberek szarok, a lakhelyem szar, de én tökéletes vagyok. Ha energia vámpír valaki, azt a legtöbben elkerülik és nagyon egyedül marad.

A húgom párja 25 éves, még egyetemen van, mellette dolgozik és nem a farkával henceg. A baráti társaság vegyes. Vannak benne suttyók és nagyon értelmes srácok is. A 15 éves "nagy gimnazista" bandában is van sok suttyó, eleve alja iskolai közeg,ahova az általam ismert kislány jár. Látom, hallom a haverjait, sokat mesél. Ott inkább igaz, amit írsz, de egy halál cuki pasija van (volt másmilyen is) akivel bizony balett előadásra is elmennek. Meg az alja diszkóba is, mert fiatalok és élvezik. De a kettő nem is zárja ki egymást.

Én nem Budapesten és nem is Szegeden lakom, mégis ez a tapasztalat.

Ha neked jó ott és szeretsz ezen sírni az a te dolgod. De, nem lesz olyan nő (hacsak nem szintén depreszív) aki szívesen lesz a társaságodban, ha nem növöd ki az érvágós korszakot.

Ha minden szar,akkor kezdj el lépéseket tenni ellene.

Az én életem kifejezetten kellemes, de magamnak tettem azzá. Lehetne egy földi pokol is.

A világ olyan, amilyen. Vannak szar emberek, vannak szar helyek, vannak szar trendek és lehet folytatni. De a saját közegedet te választod, te alakítod felnőttként. Ha minden szar körülötted, az már a te szegénységi bizonyítványod.

ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
75%

Akkor kezdjük:


"...a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket..."

Nem, a gusztustalan patkány belsőtök miatt utasítanak el a nők. Teljesen jogosan, ez az incelség része.


"Amúgy a 0 szociális kapcsolat az nem igaz, mert egymást jól megtalálják az incelek..."

Vak vezet világtalant.


"...a sikeresebb emberekkel való kapcsolatalakítással van probléma, de ez nem az incelek hibája, hanem azoké akik megvetnek valakit csak azért mert még nem volt nője..."

Nem azért. Lásd első idézet magyarázata.


"A mai világban akinek nincs csaja azt kiközösíteni szokás, meg csávók együtt mennek egyéjszakás kalandokra vadászni, egy incel meg nem tud ilyenre elmenni."

Ez sem igaz, csak az inceltől undorodnak az emberek, teljesen érthető okokból. Akinek nincs párja, önmagában nem gáz. Az incelség az.


"...és összeméregetik a farkukat, az én körömben meg korosztályomban legalábbis ezt tapasztalom."

Baromi fura és taszító a közeged ez alapján. Normális társaságban ez nem szokás.


"Igen tudom, hogy velem van a baj, nem nézek ki elég jól, nem vagyok fuckboy, és nincs lambom se."

Tényleg veled van a baj, de nem ezekért. És ez is baj, hogy nem veszed észre, mi a valódi probléma veled.


"Hétköznapi vagyok, és az már nem tetszik senkinek, fiatalon pláne nem."

Nem vagy hétköznapi, incel vagy. És ez önmagában taszító.


"...1 beszélgetés se volt a randi, rögtön ment a flegmázás lepattintás, és nem csak full ismeretlen csajoknál."

Nem hiszitek el, hogy a nők megérzik és észreveszik az incelséget, pedig újra és újra tapasztaljátok.


"...meg max más incelek videóit látom amit elküldenek/megosztanak, a tiktok világa a fiatalokra vetül ki, onnan látom."

Újabb súlyos hiba: incel baromságokkal mérgezed az agyad. Ezt nevezik önsorsrontásnak.


"...belsőre leírtam kedves..."

Egy incel sem kedves. Tehát ezt legfeljebb te mondod magadra.


"Amúgy az incelek, mi összejönnénk olyannal is, akit külsőre nem találunk vonzónak, de megadják nekünk a szeretetet."

Nem érdemeltek párkapcsolatot.


"De érdekes csak az ilyen alja szutykokkal találkozok, akkor elég sok ilyen van, én örülnék a legjobban, ha találkoznék egy normálissal."

Mindenkibe ezt akarod belelátni, ez is a torz incel világlátás része.


"Most dicsekedjek én is a faxom méretével vagy min változtassak?"

A belsődön, mert okádék.


"Nem falu, de nagyon suttyó város, nem is az a gettós, inkább olyan borzasztóan poszt-komcsi élettelen hulladék tele kultúrszegény szórakozóhelyekkel, meg hedonista vagy begyöpösödött emberekkel."

Most szóltál le egy egész várost és annak lakosait, aztán őszintén csodálkozol, hogy nem tartanak téged normális és jó embernek. Meg se lepődöm...


"Kultúrkörnyezet lassan már az egész világon csak Japánba lesz, meg Dél-Koreába."

Masszív hülyeség.


Mint a válaszaidból látszik, semmi valós tudásod nincs a valóságról, teljesen beszopódtál a degenerált incel eszmékbe. Amíg ebben a posványban bandzsítva nézed a világot, nem is lesz jobb neked, csak rosszabb. De úgysem teszel magadért semmit, mert incel vagy. És az incelek nem segítenek, nem javítanak magukon, csak hisztiznek. Nem tudlak sajnálni és fenntartom: az incelek nem érdemelnek párkapcsolatot.

ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!