Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleket utáló nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleket utáló nők! Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?

Figyelt kérdés

Illetve elvárná, hogy a nő többet tegyen bele a közös kasszába.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy minekünk inceleknek legtöbbször ez a tapasztalatunk a modern nőkkel, a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket, és nem utálunk minden nőt, csak azt a női viselkedést, amit amúgy ti is utálnátok egy férfiban fordított esetben?



ma 15:15
 61/94 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, nem láttam, hogy írtad, hogy korai 20-as vagy, elkerülte a figyelmem, a hosszabb hozzászólásaidat olvastam inkább.

Na, de akkor nem vagy nyitott arra, hogy mit látsz rosszul és mik a hibák a gondolkodásodban?

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 A kérdező kommentje:
Hát olyantól aki rajtam háborodik fel és nem az általam leírt kultúrközegen nem, mert nem tartom másra mint azt.
ma 18:19
 63/94 anonim ***** válasza:
83%
Én az egész kérdést átolvasva is csak annyit látok, hogy "Nye nye nye semmin nem akarok változtatni és ezért más a hibás".
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 A kérdező kommentje:
Most dicsekedjek én is a faxom méretével vagy min változtassak? :D
ma 18:20
 65/94 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyen "közeget", ahol ezek a szutykok vannak többségben, nagyon max. olyan mikrokozmoszokban látok, mint a borsodi falvak meg a Hős utca. Egyébként meg szelektív látás erőteljesen.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
Szerintem észre sem venném...
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 A kérdező kommentje:

65

Pedig biztosíthatlak nem cigány egyik sem.

ma 18:21
 68/94 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésedre válaszolva:

Szimpatikus lenne? Nem. Érdekelne annyira, hogy nap mint nap televinnyogjam miatta az internetet? Szintén nem.

ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
80%
Vagy hogy mit csinálj... ismerkedj kultúrhelyeken. Menj könyvklubba. Túraegyletbe. Ne Tinderen húzogasd jobbra azokat, akikre feláll a koktélvirsli vagy dizsiben. Kerüld el a suttyó helyeket.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 A kérdező kommentje:

65

Lehet azért látod csak ott, mert nem vagy mai fiatal. Javaslom menj el egy középiskola vagy egy olyan hely elé ahol fiatal felnőttek járnak és hallgass beszélgetésekbe bele, onnan lehet sokat tanulni :D.

ma 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!