Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vékony de nem szép 30 as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony de nem szép 30 as nő az inkább örök magányban él, minthogy elfogadjon egy átlagos férfit, aki dagadt de jólelkű?

Figyelt kérdés
ma 17:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
És a hétköznapokban mégis miben mutatkozik meg az a fene nagy jólelkűség, kérdező?
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha dagadt, akkor nem átlagos.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Jólelkű gyakoris incellel én még nem találkoztam, de oké...


Lehet valakinél a balf#szság is jólelkűségnek számít, nemtom.

ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

1. A dagadt férfinak miért nem jó a dagadt nő?

2. Egy vékony 30-as nőnek minden ujjára jut férfi, nem marad egyedül

3. És ha igen, mi a baj azzal, ha egyedül marad? Sok nőnek jó egyedül.

4. Te lennél olyannal, aki külsőre nagyon taszít, de jólelkű?

ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Dagadt nem kell. Aki azt akarja nekem, hogy dagadt pasim legyen, az nem jólelkű.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

1


Nem kell tartania attól hogy megölöm amíg alszik. Ekkora bolond kérdést... nem fogok regényt írni a gyakorira mint önjellemzés.


2,


igen tudjuk, az átlagos 180 cm 65 kg 30+ embereknél is, mint a tinédszer fiúknál. Akinek van már normális izomzata mert 80as évekbeli férfi azaz 80,100 kg között mozog, az már csak egy dagadt disznó a mai mérce szerint. és mélyen átlag alatti.

ma 17:12
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Mivel én vagyok és nem tetszenek a kövérek így kövérrel nem fogok lenni. Inkább bevonulok apácának.
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Mi vagy 7 es ?
ma 17:18
 9/25 anonim ***** válasza:
vékony*
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"mert 80as évekbeli férfi azaz 80,100 kg"


Már rég nem a 80-as évek van, papa. Ideje összekaparni magad.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!