Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként esélyem sincs hozzám hasonló átlagos nőt találni?

Figyelt kérdés
Hozzám hasonló teljesen átlagos nőket látok mostanában olyan helyes sportos férfias pasikkal hogy nekem esélyem sincs szerintem átlagos nőkhöz
szept. 13. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Jól látod. Átlag nő átlag feletti pasival jön csak össze.
szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Akkor vagy a pasikat vagy a nőket nem látod reálisan. Az átlagos emberek nagy része ugyanolyan átlagos emberrel van párkapcsolatvan, mint ő maga.
szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Aztán honnan annyi sportos pasi, amikor a magyar férfiak több, mint fele elhízott?
szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Esély van rá, csak nagyon kicsi. Még egy bőven átlag alatti nő is csak az átlag felett elhelyezkedő férfiakat veszi észre. Ez van.

Megnyílt a világ > bőség zavara > elszálltak az igények.

#3 „Aztán honnan annyi sportos pasi, amikor a magyar férfiak több, mint fele elhízott?”

Egy elöregedő társadalomban nem nehéz összefésülni egy ilyen kimutatást. Mondjuk a társkeresés se az öregebb korosztályt érinti elsősorban.

szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Ez csak incel vinnyogás... Konkrétan hajléktalanok is találnak párt. Meg fogatlan alkoholisták a kelet-magyarországi zsákfaluban. Sőt, Budapest lecsúszott lakótelepein élő elhízott proliknak is születik gyerekük.


Szóval hagyjuk a rinyát.

Vagy felülértékelitek a férfiakat vagy alulértékelitek a nőket. Én nem tudom, de uncsi már.

szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4. Valóban a férfiak majdnem fele el van hízva a fiatalabb korosztályban is, szóval tényleg nem lehet itt bőség zavara..pláne hogy több az elhízott férfi


[link]

szept. 13. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

"mostanában olyan helyes sportos férfias pasikkal hogy nekem esélyem sincs"


Akkor azok az átlag, nem te.

szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

#kérdező (6)

Ez egy 2019-es kimutatás. Most 2024 van.

Egy 15-17 éves korosztályt ne egy 18-34, 35-64, 65+ éves korcsoporttal akarjunk már összehasonlítani, mert túl nagy az értékkészletek különbsége. Akkor lenne hiteles, ha végig lenne skálázva. Pl. 15-17, 18-20, 21-23, 24-26 … egészen 100-ig.

szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8. Az elhízottak aránya úgy tudom folyamatosan nő szóval szerintem csak rosszabb lehet a helyzet


Meg lehet nézni a 18-34ig tartó korosztályt már ott is majdnem fele az elhízottak aránya... ez életkorral erőteljesen nő ám..

szept. 13. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:

#kérdező (9)

Hogy rosszabb-e a helyzet, azt csak egy pontos és aktuális statisztika tudná megmutatni.

A 18-34 éves korcsoport meg 2 okból érdekes.

1) A ksh életkor szerinti táblázata azt mutatja, hogy ezen 2 életkor között is jelentős elöregedés látható, ami már eleve eltolja az ebből származó grafikonokat is. (Nem mindegy, hogy számtani közép vagy mértani közép.)

2) Ha ehhez arányítjuk a testsúllyal foglalkozó grafikonon látható többi korcsoporthoz tartozó adatokat is, akkor nem nehéz kisilabizálni, hogy a súlyfelesleg nem a 18 évesekre, hanem a 34 évesekre lesz jellemzőbb.

Előző hozzászólásomban pontosan ezért utaltam arra, hogy egy részletesebb grafikon jobb összehasonlítási alap lenne, már csak azért is, mert egy 18 éves nem feltétlenül áll ugyanazon a párkapcsolati szinten, valamint életszínvonalon, mint egy 34 éves.

És hogy mit akarok én ezzel mondani… Egy ilyen részletszegény adatsorból simán feltételezhetem még azt is, hogy azoknak a 18-34 éves túlsúlyos férfiaknak egy jelentős része pont a párkapcsolatban vált azzá, mondván elengedték magukat.

szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!