Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor nekem is lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor nekem is lehet esélyem kövér férfiként vékony vagy átlagos barátnőre?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki nagyon el van hízva és most összejött egy tök átlagos normális sráccal, tökre örülnék egy ilyen nőnek mint amilyet a kolléganőm talált férfiban
aug. 18. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Szoktál náluk próbálkozni?
aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem unjátok még ezt a kérdést?
aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Hát nem nagyon még...
aug. 18. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, ez nem úgy van, hogy ha neki sikerült, neked is jár.

Amúgy meg, alap igazság, hogy a p...na ára a csillagos égben, a f...sz meg ingyen van, ebből indulj ki.

aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Akkor a férfiaknak tényleg sokkal nehezebb? könnyebb lett volna ha nőnek születtem volna
aug. 18. 12:50
 6/10 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg, alap igazság, hogy a p...na ára a csillagos égben, a f...sz meg ingyen van, ebből indulj ki."


Szexben tudom de komoly kapcsolat esetén is?

aug. 18. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Fogyj le.

N 32

aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kolléganődről onnan tudjuk, hogy lehet neki hogy lett neki. Érted ugye!
aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beteg a kérdés
aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én átlagos férfiként általában pont fordítva járok, a vékony nőknek tetszem, kapok jelzéseket, de nekem meg csak a kövérebb nők tetszenek.
aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!