Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleket utáló nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleket utáló nők! Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?

Figyelt kérdés

Illetve elvárná, hogy a nő többet tegyen bele a közös kasszába.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy minekünk inceleknek legtöbbször ez a tapasztalatunk a modern nőkkel, a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket, és nem utálunk minden nőt, csak azt a női viselkedést, amit amúgy ti is utálnátok egy férfiban fordított esetben?



ma 15:15
 51/94 anonim ***** válasza:
66%

"Amúgy az incelek, mi összejönnénk olyannal is, akit külsőre nem találunk vonzónak, de megadják nekünk a szeretetet."


De az emberek nem akarnak olyan párt, akik nem tartják őket vonzónak. Legyen már lelked.

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
61%

Oké, jól van, a 48-as válaszomat telefonon pötyögtem be hibátlanul, és hiába, mert ha láttam volna a 49-es kommentedet, hagyom az egészet.


Szóval elfogadnál egy ronda nőt is, ha cserébe érzelmileg kihasználhatod. Na ki a fuckboy..

ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 A kérdező kommentje:

48

Mert az én korosztályomban meg a helyi körökben kb mindenki ilyen fuckboy vagy normie. (nem túl sikeres, de nem is sikertelen, nem túl divatos, de nem is divattalan, mainstream érdeklődéssel rendelkező tinik/fiatal felnőttek) Ebből csak az internet tud menekülést adni, meg a játékok, ahol említettem szereztem is barátokat, de azok ugye távol vannak, még külhoniak is vannak. De a társasággal kapcsolatban igazad van, társaságom nagyrésze ilyen normiekból áll és ugye ott van ez a felvágós fuckboy aki megjelent, én magamban rögtön elkönyveltem egy primitív ösztönlény faxkalapnak, de ezek a normiek konkrétan egy messiásként szopnak fel neki itt, mintha elvinné őket az isten országába...

ma 17:41
 54/94 A kérdező kommentje:

52

Tehát aki szeretetre vágyik ami a párkapcsolat alapja, az érzelmileg ki akar használni másokat?

ma 17:44
 55/94 A kérdező kommentje:
53-asban leírt egyénről még érdemes tudni, hogy egyszer eldicsekedett a farka méretével nyílt helyen úgy, hogy idősebbek és gyerekek is hallották, felnőtt emberként ennyi esze van, és a normieknak is, mert akkor kb majdnem királlyá koronázták.
ma 18:06
 56/94 A kérdező kommentje:
És mégis ő jön be a mai fiatal csajoknak...
ma 18:07
 57/94 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves vagy?

Amúgy szociális, érzelmi fronton nagyon komoly hiányosságaid vannak.

Nem tudom, mennyi értelme van kifejtenem neked a dolgokat, pl. mennyire veszed sima veszekedésnek, meg vmi olyannak, amit mindenképp cáfolni kell, és tartani magad ahhoz, hogy mindenképp az a jó, amit gondolsz.

Nyitott vagy arra, hogy nem biztos, hogy jól gondolod a dolgokat, és esetleg lehet, hogy másnak - aki idősebb mondjuk és több tapasztalata van - van igaza?

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:

Az előbb leírtam, te meg olvasni nem tudsz akkor.

Igazából én írok pont ebben a minutumban is bármit is, úgy látszik én vagyok érzelmileg hiányos, és nem az aki a faxával dicsekszik úgy hogy gyerekek is hallják még az úgymond idősebbek szemében is. Ide süllyedt a világ sok ezer éves történelme, hát ez tényleg megérett az atomháborúra...

ma 18:11
 59/94 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem minden nő megy arra, aki a f...ával dicsekszik nyilvánosan, hanem csak az alja szutyok. De ha te azok miatt a nők miatt nyígsz, te sem vagy jobb...
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 A kérdező kommentje:
De érdekes csak az ilyen alja szutykokkal találkozok, akkor elég sok ilyen van, én örülnék a legjobban, ha találkoznék egy normálissal.
ma 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!