Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleket utáló nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleket utáló nők! Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?

Figyelt kérdés

Illetve elvárná, hogy a nő többet tegyen bele a közös kasszába.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy minekünk inceleknek legtöbbször ez a tapasztalatunk a modern nőkkel, a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket, és nem utálunk minden nőt, csak azt a női viselkedést, amit amúgy ti is utálnátok egy férfiban fordított esetben?



ma 15:15
 41/94 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, Kérdező?
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 A kérdező kommentje:
Hogy a felismerést elkerüljem mondjuk úgy korai 20s.
ma 16:39
 43/94 anonim ***** válasza:
49%

"Mégis mondjad meg, hogy abban ugyan hogyan lehet hibázni, hogy mosolyogva megpróbálsz egy kedves beszélgetést indítani azon kívül, hogy nem nézel ki elég jól, ha annyira okos vagy? Ha az első ponttól kezdve flegma valaki az nem azért van, mert út közbe lettél unszimpatikus a személyiséged alapján!"


Ehhez ott kell lenni és látni. De neked nem mondta, hogy gáz, hogy egyben vannak a ruháid. Ezt te költötted fejben hozzá.


Simán lehet, hogy érezhetően nyomulsz. Az is, hogy barátként beszélgetnének veled, de érzik, hogy te többet akarsz. Az is lehet, hogy simán nem akar beszélgetni, akármi miatt. Nőként sem akarok minden nővel beszélgetni, sőt, nem nagyon teszek különbséget, a többség nem érdekel.


Az a baj, hogy te sem tudod, miért taszítod őket, pont mint én, de olyan ostobaságokat találsz ki, hogy azért, mert szemüveges vagy. Hát vegyél kontaktlencsét. Ugyanez lesz, mint most.

ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 A kérdező kommentje:
Nem barátról volt szó, nincs csaj barátom. Nem hinném hogy egyszerű beszélgetés nyomulás. Érdekes valahogy a fuckboyokkal sosincs úgy, hogy nem akarnak beszélgetni.
ma 17:06
 45/94 A kérdező kommentje:
De mert amúgy te nőként randiznál olyannal, aki szemüveges, nyomi a haja, nyomi a kisugárzása, nem divatosak a ruhái, nem túl magas, nincs kockahasa, nem dohányzik, nem iszik, de kedves?
ma 17:10
 46/94 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagy, hogy ki kire utazik.


"De mert amúgy te nőként randiznál olyannal, aki szemüveges, nyomi a haja, nyomi a kisugárzása, nem divatosak a ruhái, nem túl magas, nincs kockahasa, nem dohányzik, nem iszik, de kedves?"


A no sigi, no pia az előny. Pontosabban a cigi és a sok pia kizáró ok.

A szemüveg nem érdekel. A konkrét kockahas sem, csak en elygen túlsúlyos, nálam azért magasabb legyen.

A kisugárzását pedig vonzónak lássam. Mégis ki jön össze olyannal, akit nem talál vonzónak?

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 A kérdező kommentje:
Kisugárzás alatt külső kisugárzásra gondolok, belsőre leírtam kedves, tehát külső kisugárzásra nyomi/nagyon átlagember, tehát nem ilyen bulihuligán kinézetű inkább könyvelős/üzletember.
ma 17:28
 48/94 anonim ***** válasza:
64%

Pl. elhagyhatnád a fuckboyozást. Undorító.


"Nem hinném hogy egyszerű beszélgetés nyomulás."


Te nem. De más mást hisz.


Beszélgethet akárkivel, neked nem tartozik semmivel.


Tudod, mi a te bajod? Nézd meg kérlek, az eredeti kérdésed. Olyanokkal akarsz beszélgetni, akiket lenézel, mert fuckboyokkal beszélgetnek. Azt akarod, hogy egy létező nő úgy viselkedjen, ahogy neked megfelel. Gondolom, csinos nőről van szó, és nem érdekelnek a százalékaid, olyan nőt akarsz, aki tetszik neked. És aki fuckboyokkal beszélget.


Az eredeti kérdésed ezért egy kupac kaka. Egy csomószor azzal jönnek a pasik, hogy csöveseknek, sorozatgyilkosoknak, bunkóknak is van nőjük. De neked kell az a nő? Neked tényleg ez a szint? Neked kell az a nő, aki az általad lenézett fuckboyoknak teszi magát?


Itt a sarki szoliban sokszor vannak erősen kókuszillatú, csattogva rágózós, póthajas, töltött szájú nők. És jön mindegyikért a Jersey Shore-ból szabadult pasijuk. És soha egy pillanatig nem jutott eszembe, hogy azt mondjam, bezzeg ennek a nyávogós buta nőnek van pasija, nekem meg nincs, mert akinek az a nő kell, az nekem nem kell, és nem is akarom, hogy kelljek neki. Ezt érted? Ezért értelmetlen a kérdésed. Ha valakinek a segg meg a mell fontos, és offol, az nekem dicséret.


Leírsz egy számomra kibszott depresszív baráti társaságot, ahova szerintem te lelkileg nem tartozol be, és ott próbálsz másokat magadhoz igazítani. De nem mehetsz egy másik országba, hogy rákényszerítsd a helyieket, hogy a te nyelvedet beszéljék, neked kell alkalmazkodnod. De te nem akarsz. Amit megértek, de nem értem, miért maradsz ebben a környezetben. Mert azért van benned ennyi fuckboyok iránti düh, mert belekényszeríted magadat a társaságukba.


Olyan embereket kell keresned magadnak, akikkel megértitek egymást. És szerezned kell lánybarátokat. És rendbe kell tenned magad. Vagy változnod kell, ha te is szeretnél fuckboy lenni (nem szégyen), vagy el kell fogadnod azt, aki vagy, de ismerd meg önmagad, mert senkit nem érdekel, hogy szemüveges vagy.

ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 A kérdező kommentje:
Amúgy az incelek, mi összejönnénk olyannal is, akit külsőre nem találunk vonzónak, de megadják nekünk a szeretetet.
ma 17:29
 50/94 anonim ***** válasza:
64%
Egy rakás ilyen csávó van, de valahogy nem szoktak eszembe sem jutni, hogy vannak ilyenek, nem foglalkozom velük, ha flegmázna velem egy ilyen, elkönyvelném egy bunkónak, aztán el is felejtem a helyzetet. Csak ti sírtok 0-24 azon, hogy nem pattog körülöttetek minden csaj, normális ember megérti, elfogadja, hogy 1. nem jön be mindenkinek, 2. sok a paraszt ember, ez nem a te személyed elleni támadás, hanem az ő baja.
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!