Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után tényleg felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után tényleg felesleges egy átlagos férfinek interneten ismerkednie?

Figyelt kérdés
Összefutottam egy nő ismerősömmel szegényke nagyon csúnya és extrém módon el van hízva egy átlagos férfiként inkább magam húzogatnám minthogy ezzel a nővel legyek és fent van tinderen és mutatta hogy több mint 500 kedvelése van...
ma 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Én szintén csúnya és kövér nő vagyok, és egy igencsak jó kinézetű férfivel csetelgetek már régóta, szexcsetelünk is. Vagyis mások számára talán inkább átlagos, de számomra nagyon jóképű. Ezenkívül sportos, iskolázott, és vagyonos, bármikor kefélhetnék vele, szándékomban is áll előbb-utóbb, meg örömmel ki is elégítene orálisan is. 😀 Élőben ismerkedtünk meg, hónapokig egy cégnél dolgoztunk, aztán munkahelyet váltott, de addig is minden nap láttuk egymást, időnként beszéltünk is, tehát nem egy felturbózott fotó alapján hisz valamilyennek, hanem ténylegesen tudja, hogy nézek ki.

Tisztában vagyok vele, hogy párkapcsolatra nem kellenék neki, de lényeg, hogy barátok lettünk, és bármikor nagyon szívesen fogadna az otthonában vendégként, meg persze az ágyában is.

ma 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van akiknek már minden mindegy kb. bárkit megdugnának akin lyuk van. Van 500 kedvelése, de azokból 499 (vagy mind az 500) olyan pasi lesz aki nem véletlenül mozdult rá a csajnak - mert senkinél sem lenne esélyük.
ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Húzogasd akkor.
ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

1-es vagyok, olyan csúf vagyok, hogy fiatalabb koromban, mikor még vékony voltam, hallottam, hogy egy szintén fiatal kollégàm azt mondja rám egy haverjának, hogy: hülye vagy? Bottal se...

Tehát van akinek nem kellettem volna vékonyan és fiatalon se, még egy menetre se, de szexre bármikor találhattam volna (és volt is) alkalmas jelöltet, igényes, ápolt, nem dohányzó férfi személyében, aki finoman bánt velem, udvariasan, tisztelettel, nem úgy, hogy bottal se.

ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jaja, aranyszabály ha csak dugásról van szó akkor minden nő több ponttal jobb pasit le tud akasztani. Ez van, ha csak szexre vágyik egy nő akkor mindkét félnek win-win helyzet :)
ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
1-es válaszoló rá a példa hogy a nőknek is csak megszületni nehéz. Minden más könnyű ma a nőknek nagyon jó dolguk van.
ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

6.

Azért annyira nem könnyű még az átlagos nőknek sem, csak a szex része a dolognak ami az.

ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez napi kérdés....


bazinagy a szórás a neten....


pillanatok alatt dől el , hogy tetszik e vagy sem, tekerem e lejjebb vagy húzom e jobbra vagy balra...


kb. mint egy hasznaltauto.hu benzines v elektromos legyen? hány cm3...szín...teljesítmény, kora...


Ha teheted nem a Trabantot veszed meg.

ma 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
#7 De legalább szexuális kapcsolata van ami szükséges.
ma 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezért van az a trend pl. Németországban, hogy szegény távol-keleti országokból "importálnak" nőt maguknak, mert a német nőknél nem mindenkinek van esélye. Ezek a nők általában szépek is, vékonyak is, fiatalosak is, egy negyvenes is csak harmincnak néz ki. Még kiszolgálni is hajlandó az urát, süt-főz, takarít mosolyogva. Annyi csak, hogy nemigen beszél németül. Örülnek, hogy megvan a vízum ezáltal, a férfi is boldog, mert megvan a jó alakú, szép pofijú nő.

Te is próbálj meg a világ azon részéről nőt keríteni.

ma 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!