Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a társkeresőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a társkeresőkkel? Átlagos férfiként már képtelenség ismerkedni.

Figyelt kérdés

Az elmúlt évek során kipróbáltam minden online társkeresőt a tindertől az elittársig. Egy a közös bennük: átlagos külsejű, nem jóképű fickóként egyiken sem volt soha nagy sikerem.


Mégis, régebben mindig összejött egy-egy randi, ha lassan is, lehetett ismerkedni, nőkkel találkozni. Még párkapcsolatom is volt így.

Mostanra viszont ez teljesen megszűnt. Havonta van 1-2 match, nem írnak vissza, ha visszaírnak 2-3 üzenetváltás után ok nélkül ghostingolnak, törölnek.

Az idei legnagyobb "sikerem" egy aranyosnak tűnő angoltanárnővel volt, aki a lebeszélt randiidőpont előtt kezdett el ghostingolni, hogy aztán szó nélkül töröljön. Mindezt úgy, hogy semmi okot nem adtam rá.


Introvertált harmincasként az online ismerkedést látom az egyetlen esélyemnek, de most ez is megszűnni látszik. Pedig szeretnék egy párt, szeretnék családot, szeretnék valakit boldoggá tenni. De úgy tűnik erre egyre kisebb az esélyem. Úgy érzem, már teljesen kiégtem.



A kérdésem az, hogy valóban megváltoztak a társkeresők, vagy csak egyszerűen nekem van valami döbbenetes pechszériám?


Másik kérdés: Introvertált férfiként milyen más alternatívák léteznek?



aug. 4. 16:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy változtak hiszen a világ így vele együtt az emberek is változtak. Offline kéne ismerkedni olyan helyeken amelyek hobbikkal köthetőek össze pl.
aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Szarjál az egészre. Építs fel valamit, amire büszke vagy, sugározd, hogy férfi vagy és büszke arra, amit elértél és vonzani fogod a nőket. A nők férfit akarnak, nem sült galambra váró gyerekeket. Nekem ez bejött, a magam dolgát csinálom szenvedéllyel, sosem volt gondom a nőkkel.
aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%

#2 Maximálisan egyetértek. Drasztikusan javult az ismerkedésem, ismerkedésen belül a partner hozzáállása, mikor kívülről is látszódott, hogy nem egy mamahoteles nyomorék vagyok.


Párkapcsolat csak egy része az életnek. Ez se fog működni a másik 10 rész nélkül.

aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
57%

Ha ezt érzed, akkor valami nem stimmel.

Valószínűleg túl jó nőkre írsz rá magadhoz képest. Az is lehet, hogy nem tudsz elég jól kommunikálni írásban.

aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos ugye írtam, hogy introvertált vagyok. Az én hobbijaim és a "magam dolga" az olyan dolgokhoz köthető, amit vagy magányosan lehet csinálni, vagy a munkámhoz (ahol szinte kizárólag férfiak dolgoznak) kötődik valamilyen formában.

Sokat gondolkoztam ezen a téren váltásban, de ebben a legfőbb motivációm az volna, hogy nőkkel ismerkedjek, ami így elég gyenge motiváció, ha amúgy nem érdekel az adott hobbi.

aug. 4. 16:23
 6/41 A kérdező kommentje:

#3

Nem vagyok mamahoteles, sem nyomorék, csak introvertált. Ez azt jelenti, hogy nem igazán érdekelnek az emberek, jól elvagyok egyedül. Kevés barátom van, velük jól érzem magam, de nagyobb társaság (2 fő felett kb. 😂) inkább kimerít.


#4

Sajnos egyik megállapítás sem helytálló.

aug. 4. 16:26
 7/41 anonim ***** válasza:
39%
A normálisak elkeltek, szeretőt tartanak, elfogadták magányukat, a többi meg ott próbál nőt találni qúrópajtinak.
aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
0%

#5: "de ebben a legfőbb motivációm az volna, hogy nőkkel ismerkedjek, ami így elég gyenge motiváció, ha amúgy nem érdekel az adott hobbi"


Aki ilyen ember, arra nem véletlenül sz*rnak mások, már ne is haragudj.

aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
59%
A társkeresők csak átlagos férfiakkal vannak tele. Talán legyél érdekes..
aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

#8 Kérlek ezt fejtsd ki, mert szerintem nem csak én nem értem.

Amúgy meg nem kérek provokációt. Ha nem tudsz normálisan kommunikálni, el lehet menni.

aug. 4. 17:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!