Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a társkeresőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a társkeresőkkel? Átlagos férfiként már képtelenség ismerkedni.

Figyelt kérdés

Az elmúlt évek során kipróbáltam minden online társkeresőt a tindertől az elittársig. Egy a közös bennük: átlagos külsejű, nem jóképű fickóként egyiken sem volt soha nagy sikerem.


Mégis, régebben mindig összejött egy-egy randi, ha lassan is, lehetett ismerkedni, nőkkel találkozni. Még párkapcsolatom is volt így.

Mostanra viszont ez teljesen megszűnt. Havonta van 1-2 match, nem írnak vissza, ha visszaírnak 2-3 üzenetváltás után ok nélkül ghostingolnak, törölnek.

Az idei legnagyobb "sikerem" egy aranyosnak tűnő angoltanárnővel volt, aki a lebeszélt randiidőpont előtt kezdett el ghostingolni, hogy aztán szó nélkül töröljön. Mindezt úgy, hogy semmi okot nem adtam rá.


Introvertált harmincasként az online ismerkedést látom az egyetlen esélyemnek, de most ez is megszűnni látszik. Pedig szeretnék egy párt, szeretnék családot, szeretnék valakit boldoggá tenni. De úgy tűnik erre egyre kisebb az esélyem. Úgy érzem, már teljesen kiégtem.



A kérdésem az, hogy valóban megváltoztak a társkeresők, vagy csak egyszerűen nekem van valami döbbenetes pechszériám?


Másik kérdés: Introvertált férfiként milyen más alternatívák léteznek?



aug. 4. 16:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan hobbi és érdeklődés, amihez ne lehetne közösséget találni.
aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
#21 Olyan van, amihez női közösséget nem lehet találni. Sajnos ezt pontosan tudom. Műszaki ember vagyok. 😆
aug. 4. 17:53
 23/41 anonim ***** válasza:
71%
A 20-as válaszod nagyjából meg is mutatja, miért kerülnek a nők.
aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

#23 Értem, köszönöm.

Kérlek ne kommentelj ide többet.

aug. 4. 17:59
 25/41 anonim ***** válasza:
44%

#20: "Hogy tetszene neked pl. az, ha fordított előjellel tenném fel ezt a kérdést?"


Nem érdekelne különösebben, egyrészt, mivel jelenleg ÉN nem keresek párkapcsolatot, másrészt meg veled ellentétben én egy szóban is érdekesen megnyilvánulni tudó, széles körűen tájékozott, eléggé színes egyéniség vagyok. És rég leszoktam arról, hogy ami az én felelősségem lenne, azt másokon kérjem számon.

aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
82%

#22: "Műszaki ember vagyok."


Öcsém is az (gépészmérnök), családdal és két gyerekkel. Csak őt mindig is érdekelték az emberek, még annál is jobban, mint engem. Neki fontos volt, hogy mindig legyen baráti köre (pl. egyetemi évek alatt is), akikkel a mai napig tartja a kapcsolatot, sokszor együtt nyaralnak például a baráti kör családjaival, és a gyerekei is jól összehaverkodtak a barátai gyerekeivel. Szabad idejében megtanult énekelni, elvégzett egy hangosító (keverőpult) tanfolyamot, a zenekarával fellépni járnak. Ennyit erről.

aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, van ám abban valami, amit a 23-as írt. De ahogy válaszoltál neki, abból lejön, hogy nem megoldást keresel, csak hisztizni jöttél.
aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
48%
Természetes szelekció. :) Kihullik a selejt.
aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
63%
29, pontosan. Érdekes, egy randi nem jön össze neki, de szerinte ő egy teljesen átlagos férfi, és nyilván a társkeresőkkel van baj, vele semmi. Aki meg próbál rávilágítani, az meg többet ne kommenteljen ide neki. :D
aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!