Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a társkeresőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a társkeresőkkel? Átlagos férfiként már képtelenség ismerkedni.

Figyelt kérdés

Az elmúlt évek során kipróbáltam minden online társkeresőt a tindertől az elittársig. Egy a közös bennük: átlagos külsejű, nem jóképű fickóként egyiken sem volt soha nagy sikerem.


Mégis, régebben mindig összejött egy-egy randi, ha lassan is, lehetett ismerkedni, nőkkel találkozni. Még párkapcsolatom is volt így.

Mostanra viszont ez teljesen megszűnt. Havonta van 1-2 match, nem írnak vissza, ha visszaírnak 2-3 üzenetváltás után ok nélkül ghostingolnak, törölnek.

Az idei legnagyobb "sikerem" egy aranyosnak tűnő angoltanárnővel volt, aki a lebeszélt randiidőpont előtt kezdett el ghostingolni, hogy aztán szó nélkül töröljön. Mindezt úgy, hogy semmi okot nem adtam rá.


Introvertált harmincasként az online ismerkedést látom az egyetlen esélyemnek, de most ez is megszűnni látszik. Pedig szeretnék egy párt, szeretnék családot, szeretnék valakit boldoggá tenni. De úgy tűnik erre egyre kisebb az esélyem. Úgy érzem, már teljesen kiégtem.



A kérdésem az, hogy valóban megváltoztak a társkeresők, vagy csak egyszerűen nekem van valami döbbenetes pechszériám?


Másik kérdés: Introvertált férfiként milyen más alternatívák léteznek?



aug. 4. 16:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%
Én is introvertált vagyok, csináltam egy it céget, ahol imádom, hogy mindenki békénhagy a p-ban. Ügyfélszolgálatunkat a lányok végzik. Problem solved. Büszke vagyok rá, pénzem is van és az önbizalmam is megjött az évek alatt. Nem lettem extrovertált, de mivel a hátam mögött rendben vannak a dolgaim, megy az ismerkedés, mint kés a vajon.
aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

#9 Na igen. Ez kettős mérce. Mert a társkeresők bizony átlagos nőkkel vannak tele, nem csak a férfiak átlagosak. Nem a cicababákra vadászok és mégis az utóbbi időben 0, azaz 0 sikerem van.

Vagy ez alapján egy átlagos nőnek talán átlag feletti férfi "jár"?

aug. 4. 17:16
 13/41 anonim ***** válasza:
28%

Lehet, nem vagy átlagos, csak azt hiszed magadról. Átlagos férfiaknak van párkapcsolatuk, családjuk.

Egyébként egy introvertált, társaságot kerülő, magányos hobbit folytató férfi miért volna jó parti a nőknek? Mit tudnál nyújtani nekik?

aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

#11 Neked céged van, ügyfeleid vannak (még ha a nagyját a beosztottjaid is csinálják), beosztottjaid is vannak, gondolom jársz emberek közé azért ezen kívül is. Nálam ilyen nincs.

A fő problémám pont ez: nincs olyan életem, ahol új emberek jönnek velem szembe rendszeresen. Szökőévente ismerek meg egy új korombeli nőt a való életben, nem viccelek.

És ezen változtatni egy rémálom a számomra, ugyanis nem vágyom új emberek megismerésére. Csak egyetlen nőt szeretnék, akivel megélhetem azokat a dolgokat, amiket a néhány közeli barátommal, a kollégáimmal és a családommal nem tudok.

aug. 4. 17:24
 15/41 anonim ***** válasza:
65%

#12: "Mert a társkeresők bizony átlagos nőkkel vannak tele"


Ebben is tévedsz: az átlagos nők túlnyomó többsége NINCS FENT társkeresőn.

aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
52%
#10: nagyon egyszerű: te sz*rsz az emberekre, cserébe ők is lesz*rnak téged. (Számodra kedvező kivétel nélkül.) Ez így működik.
aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

#13

Bármit. Partizni nem fogok vele menni, meg koncertre sem, de ezen kívül bármit.

aug. 4. 17:29
 18/41 anonim ***** válasza:
72%
#17: akkor azt fogalmazd meg egyértelműen, hogy miért lenne egy nő élete jobb attól, hogy veled van.
aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

#15 Amúgy ebben igazad van.


#16 Tehát alapvetően az introvertáltsággal van a gond, jól értem? Pontosabban azzal, amivel ez nálam együtt jár?

aug. 4. 17:31
 20/41 A kérdező kommentje:

#18 Nagyon érdekes kérdés. Amire ezzel rá akarsz vezetni megint csak a kettős mérce felé mutat. Ugyanis arra utal, hogy a nő egy főnyeremény, és a párkapcsolat célja az, hogy a férfi alárendeltként kielégítse bizonyos igényeit.

Hogy tetszene neked pl. az, ha fordított előjellel tenném fel ezt a kérdést?


De mindegy is, már nagyon eltértünk a témától.

aug. 4. 17:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!