Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a társkeresőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a társkeresőkkel? Átlagos férfiként már képtelenség ismerkedni.

Figyelt kérdés

Az elmúlt évek során kipróbáltam minden online társkeresőt a tindertől az elittársig. Egy a közös bennük: átlagos külsejű, nem jóképű fickóként egyiken sem volt soha nagy sikerem.


Mégis, régebben mindig összejött egy-egy randi, ha lassan is, lehetett ismerkedni, nőkkel találkozni. Még párkapcsolatom is volt így.

Mostanra viszont ez teljesen megszűnt. Havonta van 1-2 match, nem írnak vissza, ha visszaírnak 2-3 üzenetváltás után ok nélkül ghostingolnak, törölnek.

Az idei legnagyobb "sikerem" egy aranyosnak tűnő angoltanárnővel volt, aki a lebeszélt randiidőpont előtt kezdett el ghostingolni, hogy aztán szó nélkül töröljön. Mindezt úgy, hogy semmi okot nem adtam rá.


Introvertált harmincasként az online ismerkedést látom az egyetlen esélyemnek, de most ez is megszűnni látszik. Pedig szeretnék egy párt, szeretnék családot, szeretnék valakit boldoggá tenni. De úgy tűnik erre egyre kisebb az esélyem. Úgy érzem, már teljesen kiégtem.



A kérdésem az, hogy valóban megváltoztak a társkeresők, vagy csak egyszerűen nekem van valami döbbenetes pechszériám?


Másik kérdés: Introvertált férfiként milyen más alternatívák léteznek?



aug. 4. 16:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
16%
A nők csak az "érzékiségre" figyelnek: arra, hogy kinek mennyi fizetése, vagyona van:).
aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
79%

A 20-as válaszig még egészen szimpatikus volt a kérdező, de ahogy mások is mondták, megvan a válasz.


A 18-as kérdésnek egyáltalán nem ez volt a lényege, hiszen egy szó sem volt arról, hogy a nőnek nem kell semmit tennie azért, hogy neked is jobb életed legyen vele, mint nélküle. Természetesen neked is lehetnek, sőt kell, hogy legyenek elvárásaid, az a normális.


Ettől függetlenül te akár le is írhattad volna, hogy mik a te elképzeléseid saját magadról.


Az, hogy 1-2 mondatot sem tudsz erről nyilatkozni, egy intő jel.

aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó 10-12 válaszadónak! Ismét szép munkát végeztetek!


Újra feltett egy padlón lévő valaki itt egy kérdést és ti újra megbízhatóan, kiszámíthatóan és következetesen bebizonyítottátok (természetesen a logika szabályszerűségeinek maximális tiszteletben tartásával), hogy az illető mekkora egy kretén!!!


Nagy segítség volt! Hálás köszönet érte!!!

Szép napot, jó munkát!

aug. 5. 09:02
 34/41 anonim ***** válasza:
58%

"Bármit. Partizni nem fogok vele menni, meg koncertre sem, de ezen kívül bármit."


Az a helyzet, hogy ez sajnos nem vonzó. Az nem vonzó, hogy ha egyedül vagy, akkor nem csinálsz semmit, hanem majd a másikkal együtt "valamit"/"bármit". Nem így működnek az emberi kapcsolatok.


Hanem látom, hogy a másiknak olyan élete van, olyan értékrendje van, amihez én tudok kapcsolódni, amibe én be szeretnék kapcsolódni, és szívesen megosztom az én dolgaimat is a másikkal.


A semmihez nem lehet kapcsolódni - vagy legalábbis nagyon nehéz.

aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
87%

34-es vagyok, még eszembe jutott pár gondolat.


Introvertált vagyok én is, nem a levegőbe beszélek.


Az introvertáltság nem jelenti azt, hogy híján vagy azoknak a szociális készségeknek, amik segítségével új embereket lehet megismerni. Az introvertáltság azt jelenti, hogy az illető akkor töltődik érzelmileg, amikor egyedül van, de számára szimpatikus emberekkel szívesen alakít ki kapcsolatot, szívesen beszélget, szívesen jár társaságba, csak ritkábban, mint egy extrovertált.

aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
31%
átlagosaknak lefőtt a kávé. El kell fogadnotok.
aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező nem introvertált, hanem antiszociális. Ja, meg egy hisztiző incel.
aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező! Én is hasonlóképpen vélekedek az online társkeresőkről. Ha egy fizikai melós pasi vagy akkor már a nők szemében egy pocakos, igénytelen, dagadt disznó vagy! Ha online ismerkedni szeretnél akkor sajna 190 cm 60 kg-nak kell lenned sörhas vagy valami betegség nélkül. Meg még sok lóvéval kell rendelkezned. Én melósként nem keresek jól ez meg is látszik Badoon hogy a múlthéten 2-3 csaj is törölte a csevegést!
aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
69%

Régi társkereső oldalakon sokkal jobban lehet ismerkedni mint a mostani társkeresőkön.

Régi társkeresők: Fesztiválok, rendezvények és különféle bulik

Mostani társkeresők: Badoo, Tinder, Bumble és társaik

Régi társkeresőkön valahogy több párkapcsolat és házasság született mint mostanság a fentebb felsoroltakon. Akkor tényleg a társkereső oldalakkal és a mostani felhasználóikkal van baj. Régen még a tömegközlekedési eszközökön is könnyű volt az ismerkedés, mai világban szinte lehetetlen. Mindegyik a telefont nyomkojda és a füle fülhallgatóval be van dugva.

Régen eleve komolyabban gondolták az emberek a párkeresést mint manapság. Manapság amit látok és tapasztalok azok a következők: Ghostingolás, törlés, tiltás, közösségi platformok promózása pl: Badoon.

aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nyitottam a társadalom felé, az soha nem fogadott be. 32 évesen feladtam az egészet. Most próbáltam valamit, de nem sikerült. A tárkereső oldalak is szépen kimentek a divatból. Ma is úgy ébredtem, tudtam csak egy megtűrt személy vagyok és igazam van. Soha nem hív meg a közösség bulira például, múltkor is csak azért akartak, mert látni szerették volna mennyi pia üt ki és levideózni, hogy hogyan dug velem valamelyik/mind egymás után. Mindig szar közösségben éltem/vagyok, és esélytelen egy nőnek így, hiába van saját élete. Feladtam örökre. Mindig azt vártam "majd valakivel sikerül", soha nem sikerült és belefáradtam.
aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!