Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagosként manapság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosként manapság már teljesen esélytelen ismerkedni? Mit kellene/lehetne változtatni, hogy legyen esélyem?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, nagyon rég egyedül, gyerekem nincs. Sajnos minden szempontból átlagos, de szerintem vannak nálam rosszabbak.


173 cm magas (ez talán átlag alatti), rendszeresen sportolok, átlagos testalkat és arc (hasam szerencsére nincs). A homlokom 1-1 centivel magasabb mint régen, még sötét a hajam, de kezdek őszülni. Figyelek a kinézetemre, öltözködésemre.


Egyetemi diplomám van, lakásom Budapest vonzáskörzetében (nincs hitel), beosztottként millió körüli nettóm.

Szeretek utazni, nyáron tengerpartra. Mozi, színház, borozás és más programokban is benne vagyok.


Tinderről alig jön össze valami, kevés a match, sokan nem írnak vissza, eltűnnek. Nem vagyok extrovertált, de ha összejön egy randi, hozok fel témákat, érdeklődő vagyok, jól elbeszélgetünk sokszor pár órát, utána mégse kellek.



aug. 27. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Élőben miért nem ismerkedsz?
aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem járok olyan körökben, ahol lehetne.
aug. 27. 18:34
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Barátok, ismerős m által? Miért a Tinderen vagy amikor úgyse jön össze?
aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ismerős vagy barát, akin keresztül lehetne, így maradnak a Tinder és társai.
aug. 27. 18:37
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Akkor légy türelmes.
aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha szeretnél gyereket, keress olyan elvált nőt kisebb gyerekkel, aki még bevállal a meglevő mellé egy közöset. Nagy vállalás lesz neked rögtön fejest ugrani a családi életbe, a gyerek sok lemondással jár. Különösen nehéz, ha az nem is a tiéd. Ennek ellenére végződhet jól is, mert a gyerek és egy hálás feleség bearanyozhatja hátralevő életedet.
aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves korosztály a célcsoportod.
aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nálam fiatalabbak, 30 felett, de ha valaki tetszik és kicsit idősebb még beleférhet.
aug. 27. 19:17
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

“Egyetemi diplomám van, lakásom Budapest vonzáskörzetében (nincs hitel), beosztottként millió körüli nettóm.”:


Felső 10% -os férfi, felelős a magyar GDP 25% -áért. Ha ez megnyugtat, jelenleg te tartod el azokat a szingli anyukákat, akik helyetted a 190 centis raktárost választották.

aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez nem felső 10%, diplomásként ez nagyjából az átlag, főleg Budapesten.
aug. 27. 21:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!