Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagosként manapság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosként manapság már teljesen esélytelen ismerkedni? Mit kellene/lehetne változtatni, hogy legyen esélyem?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, nagyon rég egyedül, gyerekem nincs. Sajnos minden szempontból átlagos, de szerintem vannak nálam rosszabbak.


173 cm magas (ez talán átlag alatti), rendszeresen sportolok, átlagos testalkat és arc (hasam szerencsére nincs). A homlokom 1-1 centivel magasabb mint régen, még sötét a hajam, de kezdek őszülni. Figyelek a kinézetemre, öltözködésemre.


Egyetemi diplomám van, lakásom Budapest vonzáskörzetében (nincs hitel), beosztottként millió körüli nettóm.

Szeretek utazni, nyáron tengerpartra. Mozi, színház, borozás és más programokban is benne vagyok.


Tinderről alig jön össze valami, kevés a match, sokan nem írnak vissza, eltűnnek. Nem vagyok extrovertált, de ha összejön egy randi, hozok fel témákat, érdeklődő vagyok, jól elbeszélgetünk sokszor pár órát, utána mégse kellek.



aug. 27. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jókat írtál, de egyrészt, írtad, hogy nem jársz el. Járj el!


Másrészt, nem tudjuk, hogy nézel ki. Látatlanban azt tudom írni, hogy vágass „menő” frizurát, amely illik az arcodhoz. Egy új haj kb. egy új ember. Ezt én saját bőrömön tapasztaltam meg.

Nekem mondjuk nulla arcszőrzetem van, de ha neked van, azzal is lehet játszani.


Ha rossz a fogad, csináltasd meg.


Ha gagyi ruhákat hordasz, újítsd meg a ruhatárad. Szandál, 3/4-es rövidnadrág („halászgatya”), pufidzseki, kantáros nadrág felejtős. Minden, ami ilyen öreges, papás, az felejtős.

Vékony szabású ing, szolid mintával, V-nyakú póló, galléros póló, ezeket mind kedvelik a csajok. Az ingek mellé pár zakó ajánlott, egyszínű nadrág. Az öltözködéssel is lehet kisebb csodát tenni.


Sport, gyúrd ki magad, legyél izmos, szálkás. A jó kinézet, jó test önbizalmat ad, az pedig határozottabb fellépést. Azt is szeretik a nők.

aug. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mindenből egyszínűt hordok (nadrág, póló). Szandált, halásznadrágot nem, csak normális, jobb minőségű rövid vagy hosszú nadrágokat (pl. Hugo Boss). Nem feszülős, de testhez álló, jó minőségű galléros és normál pólóim vannak (van 1-2 márkásabb, mint a Lacoste, de a többi is olyan középáras). Ingeket ritkán hordok, de abból is van pár normális (hosszú ujjúak), pár éve új öltönyt is csináltattam.

A fogam jó, nincsenek hézagok a fogsoromban, rendszeresen járok kontrollra is a fogorvoshoz. A hajam rövid, a fodrász jól vágja szerintem a frizurát, arra is mindig figyelek, hogy reggel rendesen beállítsam.

A szálkásításon lehetne dolgozni. Borostám nincs, de lehetne, ha akarnám.

aug. 28. 18:04
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Leírásod alapján semmi probléma nincs veled. Sőt.

Nemis tartozol a legrosszabb kategóriába.

Egyszerűen ilyen lett az élet. Borzasztóan nagyon nehéz a társketesés.

Szép arcú, csinis nők is sokan egyedül vannak.

Sajnos ezzel nem tudunk mit tenni, csaj bízni a szetrncsébe.

Ez egy mostani állapot, nem lehet tenni semmit

Ez nrm olyan, hogy kövér vagyok, majd lefogyok.

Rossz a fogam, megcsináltatom. Stb.

Ez nem olyan. Ezért nem lehet tenni semmit.

Talán előbb utóbb mindenki belebotlik valakibe.

Csak bizakodni lehet. Az biztos, hogy férfinek lenni ma, sajnos ez nem előny, de erről meg senki sem tehet.

Nőként talán jobb egy kicsit a helyzet.

Ma a férfi választana, de nincs miből, a nő is választ, van miből, csak ott meg extrém magasak a követelmények.

Na ez a különbség.

Fel a fejjel koma.

Én 4 éve vagyok egyedül. Néha már öngyilkossági gondolataim vannak.

aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki tinder szinten van az meg is érdemli a sorsát!
aug. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Más applikáción is vagyok (Facebook). Tudsz mondani olyat, ahol jobb a helyzet?
aug. 29. 10:15
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdezö?

Az a baj, hogy a netes társkeresés alapból halálra van itélve.

Vannak persze kivételek.

Nekem is van ismerősöm aki társkereső oldalról házasodott és már 2 gyerek is van.

De ez nagyon ritkaság.

A netes társkerihez nagyon nagy szerencse kell, és viszonylag jól kell hozzá kinézni.

A neten nincs kisugárzás mint az életben, ott 100%-ban a külső kinézetről szól minden.

Nekem lett volna múlthéten egy randim. 2 nappal előtte a hölgy lemondta. Sűrű elnézést kért, de összeakadt valakivel, aki szebb, sármosabb, vonzóbb külselyű, és inkább azzal szeretne találkozni.

Sajnos ez így működik, nem lehet ezzel mit csinálni.

A neten csak akkor vagy sikeres, ha nagyon jól nézel ki.

Sajnos ez már lassan az életbeni ismerkedésben is igazzá válik.

Főleg mi férfiak vagyunk nagyon pocsék helyzetbe.

Rengeteg a vonzó, szép külselyű férfi, és borzasztóan kevés lett az egyedül álló nő.

Ha véletlenűl szabaddá válik egy picit jobb kinézetű hölgy, az meg pillanatok alatt elkel.

Szinte vétek neki utcára menni.

Nemrég mondta egy nagyon szép külselyü ismerősöm, hogy most szakítás után kb 3 hónapig nem akar kapcsolatot.

Mondtam neki, hogy akkor 3 hónapig ne menjen utcára. Rendeljen ételt házhoz. Akkor biztosan sikerülni fog.

A nőkért ma úgy állnak sorba, mint 40 évvel ezelőtt a zöldségesnél a banánért.

Sajnos ezt produkálta az élet.

Ma csak a legszebb, legsármosabb férfiaknak van nő.

Ezzel legyünk tisztába, úgy hogy én már be is rendezkedtem a magányos életvitelre.

aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!