Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleket utáló nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleket utáló nők! Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?

Figyelt kérdés

Illetve elvárná, hogy a nő többet tegyen bele a közös kasszába.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy minekünk inceleknek legtöbbször ez a tapasztalatunk a modern nőkkel, a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket, és nem utálunk minden nőt, csak azt a női viselkedést, amit amúgy ti is utálnátok egy férfiban fordított esetben?



ma 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, sok férfi utasított el, de nem zavartattam magam akkor se, ha úgy jött össze, hogy 2 évig szingli voltam. Miért utálnám? Nekem nem ártott, csak max nemet mondot, élje az életét ahogy neki tetszik.

Nekem nem KELL senki. Jó ha van, király ha jó a kapcsolat, de az önértékelésem és az életem minősége ettől független.

ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
De mi nem 2 évig vagyunk szinglik, hanem egész életünkben...
ma 15:21
 3/73 anonim ***** válasza:
47%
Nem utasít el téged senki, nem is kezdeményezel.
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
Kivagy? Figyeled minden mozdulatom? Ismersz? Vagy mi?
ma 15:21
 5/73 anonim ***** válasza:
72%

"Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?"


Elárulok neked valamit, kapaszkodj: a férfiak többsége ezt csinálja. Ez az általános férfi viselkedés. Aki nem tetszik nekik, azzal nem tudnak emberként viselkedni.

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
35%
4, akkor meséld el, amik veled történtek. Ne általánosíts, mondd el azt a sok alkalmat, amikor elutasítottak.
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
31%
Életemben is túlélem. Ezer meg egy dolgot lehet csinálni. És 2 év után még mindig szingli vagyok és nem szexelek (utóbbit saját döntésből), és továbbra se zavarna az se, ha ez így maradna. Mert nem ettől függök.
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező a stílusodból süt, hogy a valóságban még az időt is csak rettegve mernéd megkérdezni egy nőtől....
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
50%
Nem lenne szimpatikus egy ilyen csávó, de épp ezért nem vesztegetném rá az időmet, pláne nem tölteném azzal a napjaimat, hogy a neten picsogok róla, csak élném tovább az életem.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:

5

De ugye ti amikor ilyeneket mondogattok nem lesztek férfigyűlölő feminácik, mert tőletek elfogadott, csak minekünk nem szabad semmi rosszat mondani a nőkre.


6

Elutasítások, csúnyább csajoktól is, részleteket nem fogok írni, nehogy még felismerjenek, így is volt, hogy írtam már más kérdések alá.


8

Igen valaki kérdez valamit, és te egyből megállapítod az egész élettapasztalatát, személyiségét, mindent abból. Hallod menj el pszichológusnak világsztár milliárdos pszichológus lennél.

ma 15:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!