Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleket utáló nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleket utáló nők! Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?

Figyelt kérdés

Illetve elvárná, hogy a nő többet tegyen bele a közös kasszába.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy minekünk inceleknek legtöbbször ez a tapasztalatunk a modern nőkkel, a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket, és nem utálunk minden nőt, csak azt a női viselkedést, amit amúgy ti is utálnátok egy férfiban fordított esetben?



ma 15:15
 21/94 anonim ***** válasza:
61%

"De ha sok ilyen idegen férfiból párt nem tudnátok találni magatoknak akkor zavarna."


Nem érted, és fura, hogy nem. Létezik az a kifejezés, hogy "férfiúi büszkeség". De miért létezik, amikor úgy tűnik, a férfiakban semmi büszkeség nincs?


Nőként egyszerűen undorodnék magamtól, ha olyan pasi után koslatnék, akinek nem jövök be. Mennyire rohadtul megalázó dolog már.


Bárcsak ezzel kezdenék a pasik. Hogy nekik nagy segg kell, meg szexben ez az, legalább randizni sem kéne elmenni velük.

ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
92%
13: ennél durvább dolgokat is hallottam nőként férfiaktól, sőt, képzeld el. olyanoktól is, akiktől nem akartam semmit, csak épp megláttak az utcán is odaböfögtek vmit. Nem is egyszer. Megtanultam vele élni. És jó sokáig szingli is voltam... szomorú voltam, de nem a férfiakra, hanem a saját helyzetemre.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
90%

Nem szimpi, de az ilyeneket egyszerűen csak elfelejtem. Nem hőbörgök miattuk, nem jövök ide pattogni, és nem építem a teljes személyiségemet pasik felé érzett gyűlöletre.


Vannak idióták (nők és férfiak egyaránt), és vannak a normálisak. Utóbbiakkal szóba állok, előbbieket kerülöm.

ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 A kérdező kommentje:

13

Ez a nagyobb közösségekre igaz csak, de az, hogy mind2 tag nehezen találja a helyét a modern társadalomban egy nagyon jó kiinduló pont a barátkozáshoz.


"30 alatt előny, ha nincs, mert legalább gyakran ráérsz találkozni"

Ez bár így lenne (még azért nem vagyok olyan közel a 30-hoz) de nem előny. A mai világban nagyon nem előny. A mai világban akinek nincs csaja azt kiközösíteni szokás, meg csávók együtt mennek egyéjszakás kalandokra vadászni, egy incel meg nem tud ilyenre elmenni. A mai világban az is természetes, hogy barátok de csak simán ismerősök is kibeszélik a nemi életüket nyíltan, és összeméregetik a farkukat, az én körömben meg korosztályomban legalábbis ezt tapasztalom. Ismerek is olyat, aki sok csajt felszedett, de főként azért, hogy megdugja őket, aztán lehessen mutogatni, hogy kiket is dugott meg, még nekem is villogott vele, pedig egyáltalán nem ismerem jól. Így megy ez a mai világban, ez a menő. Így érthető az is, hogy egy incelnek a barátkozás is miért megy nehezebben.

Az interneten persze könnyebb, mert ott alapból nem kell személyesen megjelenni meg discordon becenév, személytelen profilkép stb és ott lehet találni hasonló különcöket. Egyébként szerintem az, hogy 2 ember együtt jétszik és közbe beszélget sokkal jobban kimeríti az időtöltés fogalmát, mint elmenni hótrészegre vedelni egy buliba. Nekem is van egy olyan barátom akit közös játék során ismertem meg, és jobban lehet rá számítani érzelmi támogatásban is, mint a farkak nagyrészére akik körülvesznek.


20

De nekem nem egy szint felett jönnek be, a csajok 50-60%-át kifejezetten szexinek látom, de a maradék 40%-ból is szívesen összejönnék csajjal, de onnan is utasítottak már el...

ma 15:57
 25/94 anonim ***** válasza:
49%

A jelenség, amiről beszélsz (fordított nemekkel), nem létezik széles körben, nem valós társadalmi probléma.

Az, ha soha életedben nem volt kíváncsi rád egyetlen nő se, és még mindig nem volt egyetlen barátnőd sem, amikor már jócskán benne vagy a felnőttkorban, akkor veled és kizárólag veled van a baj.

Amelyik incel ilyenkor hőbörög, és elmegy abban az irányba, hogy az egész női nemet okolja és esetleg még intézményesített változtatásokról fantáziál, amelyek az ő magánéleti gondjait lennének hivatottak megoldani, az egyenesen deviáns és veszélyesség is válhat.

ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
81%
Az incelek nekem sem szimpatikusak, pedig én pasi vagyok.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 A kérdező kommentje:

25

Igen tudom, hogy velem van a baj, nem nézek ki elég jól, nem vagyok fuckboy, és nincs lambom se.

ma 16:00
 28/94 anonim ***** válasza:
87%

"De nekem nem egy szint felett jönnek be, a csajok 50-60%-át kifejezetten szexinek látom, de a maradék 40%-ból is szívesen összejönnék csajjal, de onnan is utasítottak már el..."


Ez tök jó, de egy kapcsolathoz az is kell, hogy a másik vonzódjon hozzád.


Konkrétan mik miatt utasítottak el téged eddig a nők?

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 A kérdező kommentje:

28

Sszerinted?

Nem vagyok sportos, nem vagyok 180cm feletti, szemüveges vagyok, és nincs divat hajam, se szakadt ruháim amik most menők, se tetoválás se ilyesmi. Hétköznapi vagyok, és az már nem tetszik senkinek, fiatalon pláne nem.

ma 16:02
 30/94 A kérdező kommentje:
+nem iszok, nem szoktam bulizni, nem dohányzom, introvertáltabb típus vagyok.
ma 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!