Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleket utáló nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleket utáló nők! Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?

Figyelt kérdés

Illetve elvárná, hogy a nő többet tegyen bele a közös kasszába.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy minekünk inceleknek legtöbbször ez a tapasztalatunk a modern nőkkel, a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket, és nem utálunk minden nőt, csak azt a női viselkedést, amit amúgy ti is utálnátok egy férfiban fordított esetben?



ma 15:15
 11/94 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, azért tegyük helyre:

Itt az oldalon a puszta írással megutáltatjátok magatokat. Erőszakosok vagyotk, gyűlölködtök a nők és a férfiak irányába, irigek, féltékenyek vagytok, elképesztően anyagiasak vagytok, ráadásul láthatóan fogalmatok sincs az emberi kapcsolatok működéséről. Neked pont biztos sok barátod van, de az egyébként itt tevékenykedő inceleknek jellemzően 0 kapcsolata van más emberekkel.

DE ezek az emberek azt hirdetik, hogy a külsejük és a pénzük a probléma.

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
42%

A flegmaság és a bunkó stílus zavarna, az tény és való, de az nőktől is. Az más kérdés, hogy az itteni incelektől azt is megkaptam, hogy azért vagyok flegma, mert nem vagyok megcsalni azért a vőlegényemet, hogy őket szexhez juttassam.

De az nem zavarna, hogy vki nála sokkal jobban kinéző emberekre hajt. Mondjuk ilyenből férfi sztem amúgy is több van, csak tőlük könnyebben elfogadjuk (nem a nők szokták kérdezgetni, hogy Ehhez az instamodellhez mennyi pénzre van szükségem, ha pohos vagyok?)

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés hol tartalmaz erőszakosságot vagy gyűlöletet?

Tegyük fel titeket elutasítanának azért, mert nem elég nagy a melletek, meg a seggetek, meg mert nem elég tündéri az arcotok, esetleg elvárnák, hogy több pénzt rakjatok bele a kasszába, ti utána nem így gondolkodnátok a férfiakról? Dehogynem.


Amúgy a 0 szociális kapcsolat az nem igaz, mert egymást jól megtalálják az incelek, a sikeresebb emberekkel való kapcsolatalakítással van probléma, de ez nem az incelek hibája, hanem azoké akik megvetnek valakit csak azért mert még nem volt nője...

ma 15:33
 14/94 anonim ***** válasza:
50%

"Tegyük fel titeket elutasítanának azért, mert nem elég nagy a melletek, meg a seggetek, meg mert nem elég tündéri az arcotok, esetleg elvárnák, hogy több pénzt rakjatok bele a kasszába, ti utána nem így gondolkodnátok a férfiakról?"


Nem. Akkor nem engem keresnek. Nem akarok olyan kapcsolatban élni, ahol a másiknak nem jövök be.

ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 A kérdező kommentje:
Jah, és mindenféle negatív gondolatok nélkül tűrnétek, hogy fiatalkorotoktól kezdve idősödésetekig sorozatosan utasítgassanak el a kinézetetek miatt? Biztos nem.
ma 15:37
 16/94 anonim ***** válasza:
44%
Tegyük fel titeket elutasítanának azért, mert nem elég nagy a melletek, meg a seggetek, meg mert nem elég tündéri az arcotok, esetleg elvárnák, hogy több pénzt rakjatok bele a kasszába, ti utána nem így gondolkodnátok a férfiakról? - Nem. Egy idegen férfi véleménye semennyit se számít, fogom a nemet és elsétálok, és ennyi. Mit érdekel engem miért nem az a nem, ha egyszer nem.
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 A kérdező kommentje:
De ha sok ilyen idegen férfiból párt nem tudnátok találni magatoknak akkor zavarna.
ma 15:39
 18/94 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, ha ilyen gondom lenne, akkor összeszedném magam és fejlődnék, hogy kelljek, nem csak itt sírnék.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
35%

13, nope, ha ilyenen áll vagy bukik egy kapcsolat, akkor az eleve halálra van ítélve, szóval nem kár érte.

Még jó is, hogy kideürlt, hgoy amásik felszínes és nem húzzuk egymás idejét.


Mondtam, te biztos nem az vagy akinek nincs egy barátja sem, de a többi incelt ha kérdezem, rendre kiderül, hogy még a cslaádjával sem tartja a kapcsolatot.


És azért azt nem mondanám erős közösségnek, hogy ha eg yincel becsajozik, akkor a "Közössége" kijelenti, hogy akkor ő sosem volt incel, max fakecell, azaz visszamenőlegesen is kiközösítik, elvégre egy igazi incel by definition nem tud becsajozni, és ha mégis, akkor nem is incel. Ezt nem én találtam ki, régebbne olvasgattam incel fórumokat, incel wikit:D


Nameg a neten egymásnak panaszkodni nem minősül barátságnak.

Ahogy a baráti kapcsolatokban sem tényező, hogy a másiknak van-e csaja vagy sem. Sőt, 30 alatt előny, ha nincs, mert legalább gyakran ráérsz találkozni:D

Mert félreértés ne essék: akivel nem találkozol legalább évszakonként 1x, az nem barátod. Online levelezőtárs, chatelőstárs, ja, de nem barát. MOndjuk az évszkaonként 1 is elég karcsú, de távolsági barátságoknál ez kb a realitás. Egy településen belül havi 2-4 simán adja.

ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
48%

"Jah, és mindenféle negatív gondolatok nélkül tűrnétek, hogy fiatalkorotoktól kezdve idősödésetekig sorozatosan utasítgassanak el a kinézetetek miatt? Biztos nem."


A negatív gondolatom ellenére nem akarnék pasit.


Nézd, én pár évvel ezelőttig elhízott voltam. 35 feletti BMI-vel. A dagadt pasikat sem érdekeltem. És valahol normálisnak tartottam, hisz nekem is a fitt pasik tetszettek.


Az most soványan elszomorít, hogy EMBERKÉNT jobban bánunk a szép emberekkel (szép gyerekekkel és cuki állatokkal is), akkor is ha nem tudunk róluk semmit, vagy ha tudjuk, hogy rossz emberek.


De a szexuális vonzalom más. Ahhoz kell hozni egy szintet kinézetben, pláne ha neked is csak egy szint felett jönnek be emberek.

ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!