Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleket utáló nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleket utáló nők! Ti nektek szimpatikus lenne olyan átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csávó, aki csak a gigamellű, gigaseggű, angyalarcú nőkkel állna szóba, a többivel meg flegmán, lepattintóan beszélne?

Figyelt kérdés

Illetve elvárná, hogy a nő többet tegyen bele a közös kasszába.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy minekünk inceleknek legtöbbször ez a tapasztalatunk a modern nőkkel, a kinézetünk, kisugárzásunk, vagy csóróságunk miatt utasítanak el minket, és nem utálunk minden nőt, csak azt a női viselkedést, amit amúgy ti is utálnátok egy férfiban fordított esetben?



ma 15:15
 31/94 anonim ***** válasza:
81%
Hanyadik randin mondta el ezt és hány nő? És mindnek minddel volt baja? Mindegyikük felsorolta a szemüveget?
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 A kérdező kommentje:

Randi?

Kis optimista, odáig el se jutottam soha, általában 1 beszélgetés se volt a randi, rögtön ment a flegmázás lepattintás, és nem csak full ismeretlen csajoknál.

ma 16:07
 33/94 A kérdező kommentje:
De azt tudni kell, hogy nem kései 20-as, 30-as, 40-es vagyok, hanem a modern tiktokfiatalság egy része sajnos, és a korosztályom standardjai vonatkoznak rám. Amíg egy 40-esnél a nem ivás, nem dohányzás kifejezetten előny, itt inkább hátrány.
ma 16:08
 34/94 anonim ***** válasza:
81%

Tehát akkor ezekkel NEKED vam gondod. Nincs önbizalmad, nem mersz eltérni a nyájtól, minden mások hibája.


Egyrészt gyűlölködve beszélsz másokról. Én sem iszom, soha nem voltam semmilyen buliban, de taszít, aki ennyire szidja a tőle eltérő embereket.


Plusz valós rossz tulajdonságokat nem írsz le magadról, nincs önismereted, csak elképzeled, hogy azért nem szopnak le a Hősök terén random, mert nem szakadt a ruhád.


16 évesen is kuurva ciki lenne ez a nyávogás.

ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
76%

"odáig el se jutottam soha, általában 1 beszélgetés se volt a randi, rögtön ment a flegmázás lepattintás, és nem csak full ismeretlen csajoknál"


Több kérdés is volt. Hányan mondták el neked, hogy azért nem randiznak veled, mert szemüveges vagy?

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne önbizalmam el sem utasítottak volna... Ebbe megint mi a gyűlölködés, hogy leírom, hogy nincsenek szakadt ruháim, meg nem iszom?
ma 16:10
 37/94 A kérdező kommentje:

35

Amikor valakit napi szinten látok tehát nem full idegenként megyek oda, hogy ismerkedjek, majd flegmán pár szóval reagál mindenre meg lepattintó az mi miatt is van? Igen biztos empata azt tudja hogy milyen a személyiségem.

ma 16:14
 38/94 anonim ***** válasza:
67%

36, hogy nem látod magad valósan, és egy nem valós problémát nevezel meg a sikertelenséged okának. És ezért lenézed azt, aki másmilyen.


Vehetsz szakadt ruhát és a kezedbe foghatsz egy üveg sört, semmi nem fog változni. Nem fognak rád szállni a csajok, mert lyukas a gatyád.


Első oldalon megmondtam, hogy nem is próbálkozol, és jött a tininyafi, hogy "ismeeerssz, ott vagy mindig?".


Igen, ismerlek. Rengeteg van belőled, aki nem ismeri önmagát, aki egy tiktok világban él, aki nem képes a hibáit felismerni.

ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 A kérdező kommentje:
Lesincs töltve nekem az a szar, max pár megosztott videó jön szemben, meg max más incelek videóit látom amit elküldenek/megosztanak, a tiktok világa a fiatalokra vetül ki, onnan látom.
ma 16:19
 40/94 A kérdező kommentje:
Mégis mondjad meg, hogy abban ugyan hogyan lehet hibázni, hogy mosolyogva megpróbálsz egy kedves beszélgetést indítani azon kívül, hogy nem nézel ki elég jól, ha annyira okos vagy? Ha az első ponttól kezdve flegma valaki az nem azért van, mert út közbe lettél unszimpatikus a személyiséged alapján!
ma 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!