Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos az sokaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos az sokaknak, hogy valaki beoltatta e magát vagy sem?

Figyelt kérdés
Ezt eleve miért kell feltüntetni, ez tényleg lényeges szűrő? :D

ma 07:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
56%

#30

Ja azt nem tudtam hogy jobban ismered a tüneteimet mint én magam. Hihetetlen látnoki képességed van.



Nem vitázok tovább alusipkásokkal, a kérdező szerintem megkapta a választ hogy miért jobb korán kiszűrni azt akivel ennyire alapvető dolgokban ütközik a világnézetünk.

ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
#31 Ha súlyos tüneteid voltak, azokat a pánik okozta, mert beszoptad a médiából ömlő propagandát. Bármelyik pszichológust megkérdezheted, meg fogják erősíteni, hogy ez egy létező jelenség, pszichoszomatikának hívják.
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
67%

#32

Sehol nem írtam hogy “súlyos” tüneteim lettek volna. Kellemetlen maradandó tüneteimről írtam.

Amúgy kettőnk közül nem én élek tévképzetekkel és nem én gondolom magam látnoknak, szóval óvatosan ajánlgasd a pszichológust 😊

ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
#33 Arra pedig semmi bizonyíték nincs, hogy a covid maradandó tüneteket okozna.
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
19%

33

Én nem voltam covidos, viszont az oltás után jöttek elő maradandó kellemetlenségek. Pl az oltás óta minden megfázás rámegy a légcsövemre.


No de tudhatom biztosan, hogy ez az oltás miatt van? Hát nem igazán, lehet ennek ezer egyéb oka. Ugyanez igaz a post covid tünetekre is.

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 hollófernyiges ***** válasza:
68%

"Nekem covidba se halt bele ismerősöm"


Nekem meg az anyósom, az anyám barátnője meg egy munkatársam halt bele a te enyhe megfázásodba.

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oltva, nem érdekel ki van vagy nincs.
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

36

Béke poraikra. Nekem meg egyetlen ismerősöm sem halt meg...

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nincs időm elolvasni az összes kommentet.


Nem vagyok oltott, és büszke vagyok rá, mivel:

-Egy átlagos vakcinát őt évig szoktak tesztelni, mire piacra dobják, nem pár hónapig.

- Nem szeretem, ha bármit rámerőltetnek.

- Elkaptam a vírust, de nulla tüntettel! Előtte csak C és D vitamint ittam.

- A családomban többen oltottak, és ők is mind elkapták (három adag után) és úgy kiütötte őket, hogy azt hitték ott maradnak!


És most jön a legfontosabb:

CSAK A KÖZVETLEN KÖRNYEZETEMBEN, az oltás utáni megbetegedések:

- leukémia

- méhrák

- mellrák

- máj cirozis

- ramaty immunrendszer


Ez mind véletlen lenne? :)


- a szomszédom bankban dolgozik.

A kolléganője 15 éves kislánya szívbetegséggel született, de végig kontroll alatt tartották a betegségét. Az oltás után három héttel meghalt. Ez itt külföldön történt, még a helyi hírekben is benne volt, de csak 1-2 napig, mert aztán misztikus módon eltűnt és többet szóba sem hozták.

- Volt bírósági eset is abból, hogy egyes közösségi oldalak cenzúrázták a vakcina ellenes tartalmakat, még akkor is, ha az egy orvostól származott.



Aki felvette az oltást, az ugyanúgy fertőzhetett, mint az aki nem. Ez az egész egyeseknek jó pénzt hozott a konyhára.


Nem tagadom a vírust, alapvetően nem vagyok oltás ellenes, és senkit sem kritizáltam, amiért felvette. Viszont elég sokat elmond az emberről az, ha pl. tudja használni a józan eszét és nem feltétlenül áll be a birka sorba. :)


Csak azokat sajnálom, akiket kényszerítettek: pl. elbocsátással fenyegettek. Szóval nem mindenki engedhette meg magának, hogy nem-et mondjon, de minden tiszteletem azé, aki ellen tudott állni a 21. század egyik legnagyobb hülyitésének. :)

ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!