Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a külső annyira nem fontos? Így hogy lehet valakivel hosszútávon tervezni?

Figyelt kérdés

Csak azért nem értem, mert itt sok nőtársam, meg férfi is mondja, hogy a külső annyira nem fontos, de közben mondják, hogy a szex milyen fontos egy kapcsolatban.


Na nekem az a bajom, hogy akit külsőre nem tartok vonzónak, azt biztos, hogy nem fogom megkívánni valami gyakran, így alapból a szexuális életünk az elején problémás. Ha vonzónak tartok egy férfit, akkor van, hogy én kezdeményezem a szexet, vagy akár szívesen kielégítem orálisan, kérés nélkül. Egy pasit, akit csak kedvelek, mert aranyos, de úgy nem tudokcrá nézni, biztos nem kezdeményeznék nála semmit. Ezt most mind kapcsolatra értem.


Más is így van bekötve, mint én, vagy én gondolkodok máshogy? Szerintema külső nagyon is fontos, mert a szexuális élet része és ha nincs meg az a vonzalom, ez a része nem fog működni.

Mit gondoltok erről? Kifejtenétek a véleményetek? Kérlek normálisan válaszoljatok, ne menjen át személyes sértegetésbe, köszönöm.

27/N


szept. 2. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Mert valamit hazudni kell, hogy a külsejük miatt nem túl kapós férfiakat olthassák, hogy miért nincs nőjük.

Persze hogy számít, ez a mozgatórugója az egésznek, tetszik neked a másik és kívánod.

szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Fontos a külső, nagyon sok embernek fontos.
szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Mert annyira nem fontos. A legtöbb pasi, akinek van nője, nem a 90-es évekbeli Brad Pitt-re hasonít, hanem full átlagos pasas. Nem szép emberek. De tudnak valamit, amivel megfogják a nőket.


A férfiaknál a külső annyira nem fontos. Ha valakinek kihullik a haja, attól ugyanúgy lesz nője, ellenben egy kopasz nő kifejezetten ronda látvány (hacsak nincs olyan szép arca, mint Natalie Portman-nak, ami az esetek többségében nincs így. A nők is tudják, hogy a hajuk az ékességük).

szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

3-as, azért egy Brad Pitt-nek olyan felesége volt, és olyan lányokkal feküdhetett össze, amiről a férfiak 99%-a csak álmodhat.

Mindkét fél próbálna minél helyesebb/szebb párt találni magának, csak lehet nem engedheti meg magának, mert ő maga sem néz ki úgy.

szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
a külső először is a legfontosabb, az az első amit megnézünk látunk valakin. ez mindenkire igaz férfire és nőre is! külsőre kell hogy tetsszen mivel az fog meg, abba zugunk bele és abból jönnek az érzelmek! a szemműnknek tetszik amit láttunk és vonzódunk hozzá, kívánjuk azt a valakit! ez így van férfinál és nőnél is! te beletudnál szeretni vagy szexuálisan kívánni valakit aki egyáltalán nem tetszik,vonz? na ugye
szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#4


De a pasik többsége NEM olyan mint Pitt, mégis jó csajokkal látod őket az utcán. Ezért mondom, hogy egy férfinak annyira nem fontos a külső. Ha van egy normális megjelenése, met stílusa stb. akkor simán lehet egy rakás nője.


Egyébként is, ezen a témán már réges-régen túl vagyunk.

A két nem közül a pasiknak fontosabb a külső, olyannyira, hogy lényegében csak az számít nekik. A belső, iskolai végzettség stb. mind másodlagos. Hazudgálnak össze-vissza, mert igazából a nő szépsége ejti rabul őket.


Ezzel szemben a nőknél a jó külső előny, de nem minden. Ha Pitt egy senkiházi lett volna, vele sem feküdtek volna le annyi nő.

szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 igazad van, igazából csak azért feküdtek le vele, mert jól nézett ki és híres volt.😂 Tök jó!
szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"Mindkét fél próbálna minél helyesebb/szebb párt találni magának"


Na látod, sok pasinak ezért nincs nője, mert így gondolkodtok. 😃


Én mikor elmentem egy randira, és készülődtem, akkor nem azon volt a fókusz, hogy a nőnek bejöjjek, meg ilyen dolgokról filózni.

Én, mikor belenéztem a tükörbe, akkor azt láttam, hogy egy jóképű srác néz vissza rám. Magamnak tetszettem. Tudtam, hogy normális vagyok, megérdemlem a csajt.


Az, hogy a csajnak megfelelek-e vagy sem, rohadtul nem érdekelt. 😅

Ennek ellenére volt, hogy az első randin már dugtam, smároltam a csajjal.

Ezt meg nem feltétlenül külsőmnek köszönhetem, hanem a stílusomnak. Hiába nézek ki jól(?), ha egy senkinek tartanak.

szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

#8


Ha nem úgy néznél ki ahogy, randi sem lett volna, de ne zavarjon.

szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

#9


Ó, dehogynem lett volna.


Az egyik legsokkolóbb eset az életemben a 2013-as incidens, amire a mai napig emlékszem.

Megcsalt a barátnőm. De nem is ez volt a legnagyobb gond, hanem az, hogy kivel(!) csalt meg.


Egy alacsony(!!!!), közel ülős szemű, pattanásos, vastag, repedt szájú sráccal.

Na, ez rohadtul kiakasztott. Ha legalább egy olyan szép emberrel csalt volna meg, mint amilyen Cristiano Ronando, vagy Zac Efron, akkor azt mondom oké. Legyenek boldogok.

De nagyon megalázva éreztem magam, hogy ilyen csúfságért hagytak el (aztán persze vissza is jött a csajszi, de ez márcsak porhintése volt annak, amit csinált).


Ez volt az első pillanat, amikor szembesültem azzal, hogy még ezek a csúnya maskarák is tudnak érvényesülni, ha van megfelelő stílusuk stb.


Szóval nem, én nem értek egyet azzal, hogy a külső annyira fontos. Ha valaki nem néz jól, de ápolt, igényes, és férfias kisugárzása van, simán találhat valamilyen nőt.


És mégegyszer megismétlem, amit korábban mondtam: az utcán egy rakás olyan pasi van nővel, akik nem néznek ki jól. Némelyek kopaszodnak, pocakosodnak is stb. Blááá.

szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!