Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a külső annyira nem fontos? Így hogy lehet valakivel hosszútávon tervezni?

Figyelt kérdés

Csak azért nem értem, mert itt sok nőtársam, meg férfi is mondja, hogy a külső annyira nem fontos, de közben mondják, hogy a szex milyen fontos egy kapcsolatban.


Na nekem az a bajom, hogy akit külsőre nem tartok vonzónak, azt biztos, hogy nem fogom megkívánni valami gyakran, így alapból a szexuális életünk az elején problémás. Ha vonzónak tartok egy férfit, akkor van, hogy én kezdeményezem a szexet, vagy akár szívesen kielégítem orálisan, kérés nélkül. Egy pasit, akit csak kedvelek, mert aranyos, de úgy nem tudokcrá nézni, biztos nem kezdeményeznék nála semmit. Ezt most mind kapcsolatra értem.


Más is így van bekötve, mint én, vagy én gondolkodok máshogy? Szerintema külső nagyon is fontos, mert a szexuális élet része és ha nincs meg az a vonzalom, ez a része nem fog működni.

Mit gondoltok erről? Kifejtenétek a véleményetek? Kérlek normálisan válaszoljatok, ne menjen át személyes sértegetésbe, köszönöm.

27/N


szept. 2. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom,de leírom a saját tapasztalatomat. nekem van egy barátom szinte gyerekkorunktól ismerjük egymást, na ez a barátom soha nem volt egy éltanuló 2 szer is bukott annak idején na de mindegy nem ez a lényeg. most felnőtt fejjel is egy lusta ember se munkahely se semmi, de egy fűszálat nem tesz arrébb de neki barátnői mindig voltak! hol hosszabb hol rövidebb ideig! na de az tény hogy jóképű .most minden mindegy de tény hogy helyes arcú dús haj szép bogár szemekkel, széles vállú férfias testalkatú! jó fej, tényleg jó fej, van dumája tud beszélgetni, na hát én pl mindig láthatatlan voltam a nők számára régen is most is, ez van! ez a barátom amikor bemutatta a mostani barátnőjét és mikor megláttam , ha láttatok már gyönyörű lányt ! én tudom hogy ez nem szép de én lettem olyan irigy meg dühös, nem nem a barátomra haragudtam ! meg nem is mutattam én ki, csak olyan igazságtalannak éreztem hogy nekem miért nem lehet legalább csak egyszer! de az a lány olyan szép gyönyörű hosszú fekete haja szinte derekáig ér, szép kedves arcú, szép szemei, hihetetlen ő hogy tud ilyeneket felszedni! formás nőies teste, már a látványától el tudtam volna durranni! tudom hogy ez gáz! szóval igen igazságtalannak érzem én is, de mindegy, ő akkor is a barátom és tudom hogy nem ő tehet róla hogy én ilyen szerencsétlen vagyok, de most végre nem rég barátom is elment munkahelyet nézni és talált is egy 3 hónapja van ott! szerintem a barátnője miatt!
szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#10 megtudom érteni hogy megcsalt ilyen bunkó emberrel nem nagyon találkozom mint amilyen te vagy. Lehet abban a "maskarában" több érzelem van mint benned sőt biztos.
szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#12


Amint említettem, nem azon van a fókusz, hogy megcsalt. Hanem azzal, hogy kivel csalt meg.

Ha én járok egy jó, 170cm/56kg-os sportos csajjal akkor valószínűleg ő is kiakadna, ha mondjuk egy 157 cm/120 kg-os csúnya maskarára cserélném le.

szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
#13 örülök hogy nyertél a genetikai lottón sajnos nem mindenki ilyen szerencsés de ettől ne nevezünk mást maskarának. Nem mindegy kivel csalt meg mitől jobb ha egy jóképű pasival csal meg?
szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mert ezt könnyű behazudni + sok az érdekkapcsolat, így könnyű ferdítgetni a dolgokon azzal, hogy dehát "neki" is az volt a legfontosabb, holott amúgy ha tehetné egy szempillantás alatt jöhetne a gazdag 10/10.


A személyiségedet senki nem látja rajtad a szoba másik végéből, viszont a belső valóban megtarthat, hiszen az idő múlásával mindenki változik, lehet az egyik fél meghízik, aztán 10 év múlva megint formába hozza magát. Természetesen, a kor még mindig látszódni fog rajta. A külső a legfontosabb, egy nővel aki, csak érdekből jött össze veled és már hosszú évek óta együtt vagytok, azt viheted oda randizni ahová akarod, meg vehetsz neki amit akarsz, sosem lesz már rendszeres szex, mert veled nem kívánja, ha meg kancásnak érzi magát, megoldja máshogyan. Férfiaknál is hasonló igazából, csak ők "élnek" a lehetőséggel és megcsalják a feleségüket + ők tudnak szexelni úgy is, hogy nem kívánják a feleségüket, amikor igazán kanosnak érzik magukat.

szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az én párom a többség szerint nem jó pasi. Nyilván fontos a külső, ha egyáltalán nem jönne be, nem ismerkedtem volna vele.
szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#14


Annyit nyertem a genetikai lottón, hogy nem vagyok egy ronda ember, de azért igyekszem is tenni, hogy legyek ronda. Onnantól fogva, hogy ízlés kérdése, hogy kinek jövök be, és kinek nem.

Egy régi haverom szerint három csoportra lehet osztani a nőket

1. Vannak, akiknek bejön az ember

2. Vannak, akiknek nem.

3. Vannak akikkel vagy összejön a dolog, vagy nem.

Ennyi.


Az érvelésemmel amúgy nem arra próbáltam rámutatni, hogy egyáltalán nem számít a külső, hiszen a fogatlan, beesett szemű, ráncos, elhízott, 50 éves Pista bá nem nagyon lesz kelendő.

Arra akartam rámutatni, hogy a külső nem annyira fontos a nőknél, mivel hitem szerint a nők elsődlegesen igazi férfit keresnek. Ha valaki nem néz ki olyan jól, - de van egy normális megjelenése - és látják benne a férfit, akkor az a pasi kelendő lesz.

Persze lehetnek kifejezetten külsőcentrikus lányok, akik a külsőre mennek, de a többség szerintem nem ilyen.


Ellenben a férfiaknak nagyon is(!) számít a nő külseje. Jobban, mint a belső! (kivéve a szapioszexuálisokat) A nőnek tehát jól kell kinézni, ők is tudják ezt valahol legbelül. Nem hinném, hogy véletlen az, hogy annyit foglalkoznak a külsejükkel.


"de ettől ne nevezünk mást maskarának."


Annak a srácnak a lelke is romlott volt. Nem kizárt, hogy a csúfságában az is benne lehetett, hogy kihatott rá a romlott belső.

Saját maga vallotta be a csajszinak, hogy milyen ember.


Na, ennyi. Ez a véleményem.

szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Pontosabban:


*de azért igyekszem is tenni, hogy NE legyek ronda.


😅🤣


#17 voltam

szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Néha szűzincelként elgondolkodom rajta, hogy miért is bálványozzuk annyira a szépséget? Egyszerűen olyan nevetséges a 11-es áradozása.
szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!