Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos az sokaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos az sokaknak, hogy valaki beoltatta e magát vagy sem?

Figyelt kérdés
Ezt eleve miért kell feltüntetni, ez tényleg lényeges szűrő? :D

ma 07:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
44%

#9

Nem meghűlés ellen volt a vakcina.

ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
17%

9# Az adatok már nyilvánosak a Koch intézet által. El lehet olvasni, valójában milyen is a "szakemberek" által összetákolt lötty.

Bíró Éva oldalán megtekinthető.

ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
16%
#11 De igen, a covid nem más, mint a megfázás egy fajtája. Igaz, az átlagnál enyhébb.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
17%

11

Ok, akkor legyen egy keményebb megfázás... Egy egészséges fiatal számára semmiképp sem több.

ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
77%

Én is azon az állásponton vagyok, hogy ez rengeteg mindent elmond egyesekről. Paranoia, összeesküvés elméletekben való hit, mások és saját maguk ijesztgetése azzal, hogy a világ minden kormánya ellenük van, orvosi szakvélemény elutasítása, facebook posztoknál komplexebb cikkek megértésére való képtelenség, stb. Vannak akiknek ez nem kell.


A másik oldalról meg az oltatlanok szentül meg van győződve arról, hogy mindenki aki oltott, keserves kínhalálok sorozatát fogja halni rövid időn belül, szóval nekik sem éri meg oltottal kezdeni.


Az nem vízválasztó, ha valaki kér-e évi influenza oltást, vagy szed extra vitamint telente, de a covidoltás körüli tömeghisztéria más.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
35%

#13

#14


Ti vagytok az élő példák, hogy miért fontos téma ez. Nem akarnék összejönni olyannal aki vírustagadó konteós.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%

16

Nem tagadom a covidot, ahogy a meghűlést sem. A vakcina pedig nyilván jó szándékkal lett fejlesztve, nincs benne sem méreg, sem chip. De valahogy nem tudtam megijedni egy kis köhögéstől.

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésre adott válaszokból is kiderül, hogy mekkora ellentét feszülhet a kétfajta ember között, ez biztosan nem egy hosszútávú minőségi kapcsolat alappillére hanem éppen az ellenkezője igaz, az ilyen emberek közötti kapcsolat halálra van ítélve úgyhogy nyilvánvalóan az a jó ha ezt tisztázzák a felek még az ismerkedés fázisában és mindenféle gyűlölködés és haragvás nélkül beismerik maguknak és a másik embernek, hogy nem egymást keresik. Szerintem ezzel semmi baj nincs.
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%

#17

Nem tudom te mit tagadsz és mit nem, akiknek válaszoltam azok nem ismerik el hogy a covid vírus létezik.

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
#19 Covid vírus valóban nem létezik. Koronavírus létezik, ami a covidot okozza, a covid pedig a koronavírus-betegség rövidítése. Ennek a vírusnak a létezését elismertük, ez mindkét válaszból kiderül. Szóval szalmabábozni próbáltál, de még azt sem sikerült.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!