Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőknek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek tényleg ennyire fontos, hogy magas és sportos legyen a férfi?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel és bizony visszautasított mert hát kicsit el vagyok hízva és most összejött egy magas (193 cm) és sportos férfival. Nem csúnya az arca de elől alig van neki foga azok sem jó fogak....
szept. 4. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Ahogy a férfitársaid jelentős részének is fontos, hogy jó alakú legyen a nő. Vagy talád bekajáltad, hogy a külső nem számít?
szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Oké hogy fontos de hogy ennyire fontos hogy az sem baj ha esetleg hiányosak rosszak elől a fogai?
szept. 4. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Ki mivel hajlandó megalkudni. Erről szól az egész.
szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
A fog nagyobb baj.
szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ennek a nőnek ez belefér. Elnézi neki a fogait, vagy tudja, hogy hamarosan pótolni fogja.
szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem számít, hogy sportos legyen, de azért ne extrém sovány vagy kövér.

Viszont mivel több mint 170 cm vagyok, fontos a magasság.

szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Sportosnak nem kell lennie,de a magasság fontos,ja. Sajnálom,alacsonyabb vagy velem egy magas férfi sosem fogott még meg, kár lenne álszentnek lennem. Én 172 vagyok.

De tetszett már átlagos,tetszett már macis és vékony srác is,kipattintott és kórosan elhízott viszont nem.

szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Én amióta eléggé kitűnök a tömegből az alakom miatt, sokkal több nő akar velem lenni. Igazából kb 0ból rengeteg lett. Ez van. Felek mi kész ha baleset miatt nem tudok edzeni, akkor elveszitem majd a barátnőm?
szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van akinek baj van akinem nem. Én biztos nem úgy válogatnék mint az említett csaj.
szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet ennyire fontos.
szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!