Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fordul elő gyakrabban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul elő gyakrabban a duci kövér nő vékony sportos férfi felállás mint fordítva?

Figyelt kérdés
aug. 15. 12:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Mert sajnos itt tartunk, hogy már a magára adó férfi is kénytelen beérni ennyivel, ha kapcsolatot akar.
aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Hát mi a férjemmel úgy lettünk ilyen pár, hogy én a terhességek után nem fogytam le annyit amennyit kellett volna.

175 cm vagyok 56kg-ról indultam a házasságunk elején. Ő ugyanolyan sportos mint volt 11 éve amikor megismerkedtünk, én meg 76kg vagyok 🤷‍♀️. Most ő utánna néznek a lányok, a kapcsolat elején meg a fiúk néztek én utánnam. Bánt az ügy, igyekszek fogyni.

aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem fordul elő gyakrabban, csak te ezeket veszed észre.
aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

A teltebb női alkat a régi korokban is vonzó volt. Egy újkeletű divat, hogy a vékony, mostanra a sportos női test az ideál. A férfiaknál azonban mindig is az erő, az arányos, izmos test, a ruganyosság, mozgékonyság volt a vonzó.

Ma már szabad a gazda, de az ösztönök így is jelen vannak.

aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

Azért, mert egy nőn sokkal vonzóbb a ringó cici és széles csípő, nagy fenék, mint egy férfin.

Amelyik férfin van izom is, van válla, karja, annak egy kis pocakkal sem gond a csajozás.

aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Mert a nők között több a kövér, mint a férfiak között.
aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5. Akkor mégis a nőknek tényleg sokkal könnyebb mint egy férfinak, mert egy nő úgyis vonzó lett hogy nem kell a sportba és kaja megtartóztatásba energiát fektetnie?
aug. 15. 12:48
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
7, cserébe egy férfi könnyebben fogy és izmosodik. A világ gonosz.
aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Persze, persze, csúnya nők, nem választanak kövér hapit, bezzeg nekünk de könnyű... 🥱
aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

#7

Szerinted ezt írtam?


Amúgy meg persze, a sminkkel és a műkörömmel is csak úgy születtünk, alapból nem nő rajtunk egy szál szőr se, a természetes illatunk fahéjas vaníla, a szép bőrt meg jó alakot elég csak elképzelni és magától valóra válik.

aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!