Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőknek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek tényleg ennyire fontos, hogy magas és sportos legyen a férfi?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel és bizony visszautasított mert hát kicsit el vagyok hízva és most összejött egy magas (193 cm) és sportos férfival. Nem csúnya az arca de elől alig van neki foga azok sem jó fogak....
szept. 4. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Jól van nők, kiutálkoztátok megint magatokat a magamfajta alacsony pasikon, ilyenkor vagytok elemetekben, mikor kedvetekre gyűlölködhettek.


Remélem jól megszívjátok az szupertökéletes félisten magas pasitokkal!


Akkor majd én röhögök!

szept. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Borzasztó, hogy merészelünk felétek igényeket állítani??? Miért nem elégszünk meg a kicsit elhízpttal, aki később még elhízottabb lesz? Te talán megelégednél olyan nővel is, aki nem vonz szexuálisan??? Ha igen, szánalmas vagy, ha nem, akkor meg na ugye.
szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!