Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problema hogy sportos es hatarozott no letemre a nagyon vekony es visszahuzodobb ferfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
júl. 17. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld ki őket aztán vagy passzoltok vagy nem.
júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

elnyomni akarod őket?

A határozott, férfias férfiak meg idegesítenek?

Biztos találsz ilyen szolga alapú, dominakereső kisfiút.

júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha túlzottan irányítani akarod akkor probléma lesz,mert elege lesz belőle egy idő után,és te sem fogod magad igazán nőnek érezni.
júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem probléma.
júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Attól hogy valaki visszahúzódó, nem egy társasági ember még nem lesz egy nyomi, akit bárki elnyomhat.

Ha tehetem én is kerülöm az embereket, de ha megpróbalnál pattogni nem lenne jó vége.

A nagyon vékonyból igaz már kiestem, mióta edzek. De előtte sem volt másként.

júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne probléma, mert pont az ilyen nők tetszenek és én az általad megjelölt alkat vagyok.

Ha gondolod írj! (F42)

júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Visszahúzódó nem lehet határozott?
júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Magyarán te is a szende K pop énekes fuck box típust keresed.


Good luck mert minden csajnak ez a típus jön be, jó kis verseny lesz ez.

júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem alapvetően nincs ezzel semmi gáz, a kérdésedre a válaszom😄, bár egyébként érdekelne mi számít nálad nagyon vékonynak ez már Christian Bale a The machinistben kategória lehet? Mert attól én sem vagyok messze😄.
júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma.


Ízlések és pofonok.


Nekem meg telt nőként a kigyúrt férfiak tetszenek "kölyökképpel" 35 év felett. Na ilyen férfi tényleg nem sok van, akinek a teltebbek lennének a zsánerei.

júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!