Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan fontos elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan fontos elvárás az autó egy férfitől vagy a sikertelen férfiak túlozzák el a jelenséget?

Figyelt kérdés
Már 20 éve nem vagyok a társkeresési "piacon" így nem tudom megítélni a dolgot. Nekem anno (20-25 éve) a két komoly kapcsolatom kezdetén nem volt autóm és nem is volt ilyen elvárás.
tegnap 16:32
A kérdező szavazást indított:
Fontos (nő vagyok)
Nem fontos (nő vagyok)
Tapasztalatom szerint fontos (férfi vagyok)
Tapasztalatom szerint nem fontos (férfi vagyok)
29 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Erősen lakóhelyfüggő, pl Budapesten belül teljesen értelmetlen az autó, konkrétan csak a nyűg van vele. Vidéken ahol nagyobbak a távolságok és kevésbé kiépített a tömegközlekedés, ott nagyobb szükség van rá így fontosabb szempont lehet.

De aki szerint ezen áll vagy bukik, az egyértelműen téved, vagy hazudik. Vagy rendre a benzintyúkokat találja meg, akikért aztán meg abszolút nem kár.

tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Nő vagyok, az autóhianya kizáró ok nálam.
tegnap 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igénylem. Sosem volt még a családunkban sem. Gyerekkoromban nem éltünk jól, nem tellett ilyesmire, azt szoktam meg, hogy nélküle oldjak meg mindent. Mêg sosem volt olyan szituáció, amikor azt mondtam volna, hogy hiányzik.

Rendelések házhoz jönnek, akár a bevásárlás is, utazni nagyon kényelmes a vonat vagy repülő, kisebb utakra meg buszozom.

tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
2024ben elvárás alapból.
tegnap 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem még Budapesten is jó, ha van, de nem hinném, hogy párkapcsolati szempontból vízválasztó lenne. Ha valakinek tetszel és jók vagytok együtt, akkor autó nélkül is ez lesz a helyzet, ha pedig nem jöttök be egymásnak, akkor Maseratival is járhatsz, akkor sem leszel nyerő. Nyilván van az a réteg, aki csak ez alapján szűr, de gondolom nem is őket keresed komoly kapcsolatra, mert mégis ki tenne így.
tegnap 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Ma majdnem 2x annyi autó van forgalomban, mint 25 éve.

Ha nem is mondják ki nyíltan, de elvárják hogy neked is legyen és hozzad-vigyed.

Nem lehetetlen hogy csajod legyen, de óriási hátrányban vagyunk autó nélkül.

Az más kérdés, hogy az autó tulajdonosok legalább 1/3-a erőn felül tartja fenn.

tegnap 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
tegnap 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

24 évesen, Bp agglomerációban lakom, sokat járok Budapestre. Előző kérdésnél is mondtam, hogy nekem nem volt még olyan kapcsolatom, ahol a férfinak lett volna jogsija, itt annyira nem is lényeges. A gyors vonattal gyorsabban bent vagyok, mint hogy ő kijöjjön és bevigyen, Pesten meg nagyon jó a tömegközlekedés.

Más tájakról nem tudok nyilatkozni

tegnap 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom a huszas éveid elején voltál szingli - gondolom fiatal felnőttként fiatal, esetleg még tanuló lányoknál próbálkoztál, akiknél még talán nem alakult ki az igénylista. Azért nem teljesen mindegy, hogy 18 éves egy nő, vagy 38, illetve saját maga milyen életszínvonalon él... A másik pedig, hogy gondolom vidéken nagyobb szükség van egy autóra, a fővárosban el lehet lenni nélküle, ha jól megközelíthető helyen élünk. Meg van vibe-ja a bringás srácoknak is, stb., de az is inkább Budapesti dolog...
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
Autó nélkül kuka a férfi.
tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!