Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek jelöl tinderen egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek jelöl tinderen egy szép vagy sikeres nő , ha úgyse felelek meg az igényeinek ?

Figyelt kérdés

A külsőm látszik a fotókon, hogy dagadt vagyok , kopasz, ocsmány.

A fotók témáin pedig hogy csóró és unalmas. Mert azt megértem hogy eltűnik miután kiderül hogy kicsi a farkam , de előtte mire gondolnak , vagy mit remélnek?



aug. 9. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Öhm, uram, nem lehet, hogy véletlen volt?

Nem lehet, hogy mindenkit jobbra húz, aztán majd választ?

Nem lehet, hogy ő egy prosti? (oké, azt mondod, látszik a képeiden, hogy csóró vagy, de lehet pont ezért azt gondolja, fizetnél is érte.... mert amúgy nem jön össze semmi).

Nem lehet, hogy ő egy albán 40-es tinderes csaló, aki arra akar rávenni, hogy pénzt utalj neki valamilyen indokkal?

aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 öhm hülyeséget írsz.
aug. 9. 23:16
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
de hát honnan tudod, hogy hülyeséget írok, ha elvileg te nem tudod a választ, és mást kérdezel meg róla? Vagy mi lenne neked az elfogadható válasz? :D
aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Most akkor döntsétek már el, mit akartok.

Itt sírtok állandóan, hogy senki nem ír vissza, nemhogy bejelölne titeket, erre valaki bejelöl, akkor meg az a baj. 🤦

aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 onnan tudom hogy hülyeségeket írsz hogy egyik sem igaz.
aug. 9. 23:47
 6/14 A kérdező kommentje:

#4 persze hogy az a jó ha az ember kap valami visszajelzést , de az már nem annyira mikor csak olyanok jelölnek akiknél esélye sincs az embernek.

Klasszisokkal jobban kinéző vagy jóval gazdagabb sikeresebb nő.

Ez inkább elveszi az ember kedvét semmint meghozza

aug. 9. 23:49
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Kamuprofil. Kovetoket gyujt, prosti stb.



40F incel

aug. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Unatkozott a nő.
aug. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Véletlen vagy robot. De ettől még írhatsz neki. Erre van az app. Ha nem robot, hanem a véletlenes típus, akkor a legrosszabb esetben feljelent zaklatásért? Vagy mi? Hagyj már... letilt a gcibe, ez a legrosszabb, ami történhet. Hajrá!
aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 nem értem mit akartál írni.

Nem robotok jelölgetnek.

Van pár szellem profil is, aki nem reagál de a legtöbbjével beszélek, mert igazi profilok.

Innen derül ki hogy édeskevés vagyok nekik. És ez miatt született a kérdés

aug. 10. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!