Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hanyadik Tinder matched lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik Tinder matched lett sikeres? Ha lett egyaltalan barmelyik sikeres?

Figyelt kérdés

Elotte is voltak matcheim, egy sraccal talalkoztunk is (annak vegul en vetettem veget, mert mentalis beteg es beszamithatatlan volt), egy masik sraccal majdnem talalkoztunk, de a talalkozo elott eltunt. A tobbire is ez volt a jellemzo, hogy eltunnek, nem irnak vissza.

De kicsit tobb mint egy honapja megismertem egy fiut, elkezdtunk beszelgetni es nagyon jol ment a beszelgetes online, eleinte. Mivel nekem akkor vizsgara kellett keszulnom, ezert az elso ket hetben csak online beszelgettunk, majd amikor vegeztem, elhivott randira es mondta is, hogy azert vart eddig, mert nem akart a vizsgara keszulesben zavarni. Elso randin setaltunk, jo erzesek voltak bennem, de nagyon zarkozott vagyok eloben es nehezen engedem el magam. Nem volt se csok, se kezfogas, semmilyen kozeledes. De betudtam annak, hogy nem akar ramtorni.

Masodik randira szinte még aznap elhivott chaten. Masodik alkalommal is seta volt, de tovabbra se tortent semmi, majd a harmadikon es negyediken se. Heti 1x talalkoztunk mindig, 2-3 orara.

Most a 4. randi utan kozolte hogy nem hiszi, hogy ebbol tudunk parkapcsolatot osszehozni, mert nem erzi a kemiat. ("De ha szeretnem, nagyon szivesen talalkozhatunk a tovabbiakban is, mert nagyon ertekes embernek tart")


Olyan elkeseredett vagyok, 1 honapnyi energia, remenykedes mehet a kukaba. Mar szinte a remenyt is elvesztettem, hogy ennek az egesznek barmi ertelme legyen.

Azt valaszoltam neki, hogy rendben, akkor legjobb lesz ha most elbucsuzunk egymastol es orultem az ismertsegnek.

Van olyan egyaltalan, akinek a tinderrol vagy hasonlorol barmi osszejott?



júl. 14. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak most kezdtem el használni a Tindert, de nem sok reményt fűzök hozzá.
júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zárkózott vagy nem is fog menni.

A srác igazán türelmes és igyekvő volt, de ha egy hónap és 4 randin sem volt elég, hogy feloldódj, akkor nem a tinderen múlik.


Ha meg nyomulósabb lett volna hamarabb vége lett volna az ismerkedésnek.

júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy már kezdtem volna feloldodni.

Tegnap elvitt egy romantikus etterembe, minden ugy latszott, hogy olyan jol alakul. Majd meg setaltunk, felmentunk egy kilatoba, naplemente, szep taj. Tokeletes pillanat lett volna a randi lezarasara egy csoknak. Eszrevettuk, mennyi pok van a racsokon es ketto egymassal verekedett. Azokat neztuk es tok kozel alltunk egymashoz. De ő inkabb elhuzodott es atment a masik oldalra.

júl. 14. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az, ha ő tiszteletben tartja, hogy te extra félénk vagy, neked kell mutatnod, hogy készen állsz a tovább lépésre.

Randin vagytok, ha ott állatok egymáshoz tök közel hozzá kellene simulnod.


Ő is túl félénk, a szexig lehet idén el sem jutnátok.

júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oke, akkor most mit kene tennem?
júl. 14. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress másvalakit, aki vonzódik hozzád annyira, hogy kezdeményezni merjem...
júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy a 80-85. matchem után töröltem a Tindert. Vagy alkalmit kerestek, vagy nem írtak, vagy első randi után ghostoltak, és nagyon meguntam az egészet.
júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Badooztam. Úgy lettek randijaim, hogy egyikük sem akart komolyat, csak nem voltak őszinték. Aki akart, azzal én nem éreztem semmit. Nekem mennek az érintések, csipkelődés, nem vagyok extrán félénk, már közelebb vagyok a 30-hoz eleve. De hogy mondjam, a Tinder nem ment, mert szép arcú lány vagyok es ott rengeteg szexre felhívó üzenetet kaptam, nem is volt mi alapján szűrni. Nálam meg az a probléma hogy úgy érzem semmit sem csinálok, nem is igazán kihívó a ruházatom sem, mégis kb. Csak szex miatt írnak vagy matchelünk.


Inkább próbálok új helyekre járni, mint ez.

júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem mivel a mostani lányokkal lehetetlen az érdemi kommunikáció!
júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!