Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikeres egyáltalán a facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres egyáltalán a facebookon "másra ráírós" ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom ezt.


Most nem az alpári alvilagi kinézetű férfiakra gondolok, hanem aki normális, igényes. Van értelme ennek?


Mik a tapasztalatok?


2019. aug. 24. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2019. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nálam nem lenne sikeres. A Facebookot a családommal, barátaimmal való kapcsolattartásra használom és hogy tartalmakat osszak meg velük. Ha valaki ismeretlenül rámír, ismerkedési szándékkal, egyből törlöm az üzenetét. Társkeresésre megvannak a megfelelő platformok, használja mindenki azokat.
2019. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#3 Nem feltetlen a nyíltan kerek perec rakerdezesre gondolok. Hanem valami poenosabbat es szimpatikus neked, majd elkezdtek beszélgetni.
2019. aug. 24. 19:37
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Volt, hogy találkozó lett egy ilyen levelezés öl, de semmi komoly.
2019. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem túlságosan a nagy számok törvénye játszik.
2019. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2019. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

Nekem pl. a profilképemen, a családi állapotom, és a lakóhelyemen kívül semmi nem nyilvános. Kapcsolatban állok, ezért is hagytam ezt nyilvánosként.

Még így is rám írnak.

Látom,hogy vannak csajok akiknek teljesen nyilvános az oldala és olyan kihívó fotókat posztolgatnak ami bizonyára csábítja a pasiakt arra,hogy írjanak.


Van aki vevő az ilyen ismerkedésre, van aki alapból elutasítja.

Amikor független voltam egy esetben én is kivételt tettem. A srác nagyon jól nézett ki, több fotója is volt fenn. Nem volt pofátlanul tolakodó /mert ilyen is volt/, értelmiségi.Először elutasítottam, aztán mégis találkozó lett belőle, és ugyan nem hosszantartó, de erős érzelmeken alapuló kapcsolat.

Ez egyedi történet a részemről, nem vagyok vevő az ilyen ismerkedésre, de aki szeretne ismerkedni,m szimpatikus a másik, ne zárja ki ezt a lehetőséget sem.

2019. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mert az ilyen férfi sokszor úgy is gyakorolják ezt a szokást, hogy közben veled kapcsolatban van.
2019. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

"Amikor független voltam egy esetben én is kivételt tettem. A srác nagyon jól nézett ki,...."


ez a lényeg. Tök mindegy hogy hol, mikor, hogyan kezdeményezel, az számít, hogy nézel ki. Ha nagyon jól nézel ki, minden nő "kivételt" fog tenni érted.

2019. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Barátkozás terén sikeresebb, mint ha kapcsolatot keresnél. Van aki örül neki, van aki elutasítja és nem beszélget, van aki nem is olvassa el. Nekem vannak pozitív tapasztalataim, persze sokkal több a negatív, de nem írok rá nagy gyakorisággal másokra. F
2019. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!