Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyit tesznek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyit tesznek egy kapcsolatba tényleg szinte semmit tehát nagyobb az elvárás mint amennyit adnak?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedem nőkkel meg szoktam kérdezni hogy milyen férfit keres általában, egy hosszú regényt ír, határozott, magabiztos legyen, magas legyen, sportos, egzisztenciálisan is legyen rendben udvaroljon a nőnek stb....

És mikor megkérdezem hogy te mit teszel egy kapcsolatba akkor jön a képszakadás biztonságot szeretetet kedvességet aztán ezzel ki is fúj....


aug. 18. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggő. Nő vagyok, volt hogy én tettem bele sokkal többet, mert a pasinak folyton ki kellett nyalni a fenekét, hogy normálisan tudjon viselkedni. Ő szinte semmit nem tett bele. 3 évig bírtam. Volt olyan hosszú kapcsolatom, ahol kb egyformán tettünk bele, de egyikünk sem eleget. Sok volt emiatt a veszekedés. Sokáig húztuk, aztán ő megcsalt.

A mostani kapcsolatomban a párom tesz bele többet szerintem, mert ő ilyen, folyton figyelmes és kedveskedik. Ez belőlem is azt hozza ki, hogy én is mindent megtegyek neki, de nehéz őt túlszárnyalni. Viszont boldog vagyok vele, ezt ő is látja és így ő is boldog.

aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Aha, kérdező, szóval nem érték neked az amit a nő ad. Biztonság, szeretet, kedvesség, mit akarsz?

Igen, tudjuk, ingyen cselédet és ingyen puncit. Természetesen csak és kizárólag erre a pozícióra, minden más esetben már nyűg a nő ha tenni is kéne érte valamit.

Mondom én, a palik bsztk el a nőket. Attól lettek azok is ilyen durvák, férfiasak.

aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon uncsi már ez a provokatív stílusú általánosítás, és megint a nők leszólása… Sose hallottál olyan kapcsolatokról, ahol nő és férfi is dolgozik, de a nő emellett még háztartást is vezet, gyereket/gyerekeket is nevel, és kiszolgálja otthon mindenben a férjét is? Mert van szép számmal ilyen is, mint ahogy a feladatokat, terheket igazságosan megosztó kapcsolatok is.
aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Többet mint kéne.
aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyiknek miattam lett diplomája mert en beszeltem ra a tanulasra is meg kerestem neki a sulikat stb



Masiknak en találtam munkát ahonnan aztan feljebb is tudott lépcsőzni. Ma csoportvezeto.


3.csak huf ban tőzsdézett en ajánlottam neki a devizapiacot atment arra is


Aztán aki miattam ment ki kulfoldre hogy gyűjtunk hára meglett par honap alatt x millioja aztán kidobott..


Vopt lúzer aki mellettem vált komollyá ma családja van..


Stb

aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*házra
aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoval rengeteget kaptak tolem. Ha en nem lettem volna elso ma is vmi munkás lenne a másik szintèn, a tőzsdés pali még mindig csak huf piacon, meg nem is akart más reszvenyekre se nyitni, akinek millioi lettek is hát erre is mit mondjak meg nézem azt akivel terveztuk a családot házasságot kis házat kis muhellyel hogy minden tervunket vagy tervemet vele, hát megcsinálta egy másikkal.


Annyit se kaptam egyiktol se hogy köszönöm.

aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Forditva! A nők tesznek többet a kapcsolatba, mig a férfiak altalában a f*szukat maximum.
aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!