Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért túl nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért túl nagy elvárás, hogy egy kapcsolatban/házasságban a férfi keressen a nőnél jobban?

Figyelt kérdés

Én beszerzőként dolgozom, ez a területen kifejezetten jól fizet.Pár év tapasztalatom van és a nettóm 430 ezer forint már és még junior vagyok.Persze, ez az összeg pár ember számára magasnak tűnhet, viszont a jobb diplomával (műszaki/gazdasági/orvosi/jog/IT) rendelkező emberek körében ez az összeg egyáltalán nem kiemelkedő.



Igazából, szeretem a "klasszikusabb" felállást, amikor magától értetődő,hogy a férfi jobban keres nálam, ez hozzátesz egy férfi "férfias" jellegéhez.



Nem is az a fontos,hogy jelen pillanatban többet keressen, hanem az, ha kevesebbet keres, akkor tegyen érte, dolgozzon, tanuljon,hogy többet keressen.Egy férfi attól férfias, ha ambiciózus.


Páran rám förmedtek, hogy micsoda dolog ilyesmiket elvárni.

Nem értem, mi a baj.


Én, ha nőként, átlagos képességekkel lediplomáztam, nyelveket tanultam és képes vagyok nettó 430-at keresni,ami hangsúlyozom, nem egy trúváj ezen a területen, akkor egy férfinak nehogy már probléma legyen ennél többet keresni.


2021. dec. 25. 17:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy


1. miért foglalkozol mások véleményével

2. miért érdekelne bennünket a tiéd


Válassz pasit az alapján, ami alapján akarsz. A te dolgod.

2021. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1#


Ez a gyakorikeredesek.hu.

A kérdés,hogy miért probléma sokak szerint, ez az elvárás.

2021. dec. 25. 17:07
 3/31 anonim ***** válasza:
55%

A szomorú az, hogy ilyen lófing munkáért ennyi pénzt kapsz.

Más sokkal nehezebb melóért kap kevesebbet.

Az meg ne az egyén hibája legyen már, hogy qrvára nem érdekli a beszerzői, s.ggvakarói állás, mert ő pl autószerelői ambíciókkal bír.

Amúgy ügyes kislány vagy, jár a buksisimi.

2021. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Istenem , megint egy (szokàsos) nettós:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=nett%C3%B3&..


Mi van "veletek"?

Ajandèk helyett kutyaszar került a fa alà?

2021. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Csak így tovább! Lúzer - csóró pasiknak ne adjunk esélyt!
2021. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

"Páran rám förmedtek, hogy micsoda dolog ilyesmiket elvárni."


Konkrétan kik "förmedtek rád"?


Kiknek szoktad ezt az elvárásodat hangoztatni?

2021. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Juniorként 430 nettó nem sok szerinted? Nagyon el vagy te tévedve.
2021. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Jaj te szegény :/. Ennyire megviselt egy gyakoris szócsata :D?


Egyébként pedig senkit nem érdekel, hogy te diplomáztál meg nyelvvizsgáztál. Fogalmam sincs miért kell ezzel felvágni :D. Most írjam én is, hogy burkolóként a legkevesebb amit eddig egy hónapban kaptam az 500. Megszakadás nélkül. Verjem erre a mellem :D? Miért számít, hogy mennyit keres egy férfi? Lehet, hogy keres egy milliót aztán tő alkoholista aki agyba főbe ver minden második este, vagy épp annyira idegroncs, hogy hozzá sem lehet szólni mert leordítja a fejed. Ennyire fontos ez neked? Nehogy azt hidd, hogy te bárkinél több vagy mert van egy monoton állásod ami az átlagnál jobban fizet. A kommentjeid ékes példái annak, hogy valaki attól, hogy diplomával rendelkezik nem feltétlenül egy zseni :D.

2021. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

7#

Nem sok.

Ez nem adminisztratív beszerző vagyok,hanem ártárgyalásokat is kell csinálnom, idegen nyelven.

2021. dec. 25. 17:19
 10/31 anonim ***** válasza:
18%
8 a te kommented pedig ékes példa arra, hogy kisebbségi komplexusod van a diploma hiánya miatt.
2021. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!