Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért túl nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért túl nagy elvárás, hogy egy kapcsolatban/házasságban a férfi keressen a nőnél jobban?

Figyelt kérdés

Én beszerzőként dolgozom, ez a területen kifejezetten jól fizet.Pár év tapasztalatom van és a nettóm 430 ezer forint már és még junior vagyok.Persze, ez az összeg pár ember számára magasnak tűnhet, viszont a jobb diplomával (műszaki/gazdasági/orvosi/jog/IT) rendelkező emberek körében ez az összeg egyáltalán nem kiemelkedő.



Igazából, szeretem a "klasszikusabb" felállást, amikor magától értetődő,hogy a férfi jobban keres nálam, ez hozzátesz egy férfi "férfias" jellegéhez.



Nem is az a fontos,hogy jelen pillanatban többet keressen, hanem az, ha kevesebbet keres, akkor tegyen érte, dolgozzon, tanuljon,hogy többet keressen.Egy férfi attól férfias, ha ambiciózus.


Páran rám förmedtek, hogy micsoda dolog ilyesmiket elvárni.

Nem értem, mi a baj.


Én, ha nőként, átlagos képességekkel lediplomáztam, nyelveket tanultam és képes vagyok nettó 430-at keresni,ami hangsúlyozom, nem egy trúváj ezen a területen, akkor egy férfinak nehogy már probléma legyen ennél többet keresni.


2021. dec. 25. 17:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
kassza
2021. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

figyelj nem lehet mindenki zseni szóval elvárni egy haltól hogy fára másszon igen is nagy elvárás. De ha nem szeretnél halat magadnak akkor ne a tengerben keresgélj. én 300 nettót keresek informatikusként az egyetemhez nincs kitartásom és úgy érzem nagy falat lenne most még(lehet valamikor neki ugrok majd de nem hiszem). Elég jól érzem magam a bőrömben,sokáig rosszul éreztem magam mert sokan csak a diplomás embereket nézik igazi embernek. Nos rá jöttem hogy nem számít ki mit gondol.

csak azért mert nincs diplomám még értékes ember vagyok/lehetek.

Ha pedig egy nő ezért elutasít az őt minősíti.

Nem azt mondom hogy ne legyen olyan párod amilyenről álmodsz sőt kívánom hogy teljesüljenek a vágyaid,viszont ne akarj elvárni profi fára mászást egy haltól. Keress olyat aki már a fán van és mászik ezerrel.

2021. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
42%
ez ilyen feminim kérdés lehet burkolt felvágással, hogy milyen jól keresel tyhűűű... dejóneked....
2021. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
60%
Elvárni mindent el lehet, csak kapni nem, az élet ilyen.
2021. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
8%

Hogy te milyen kis aprócska vagy még. XD

Nagyon aranyos.


Foglalkozz önismerettel.

2021. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, 19 es vagyok, mi a baj ezzel?
2021. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

26


A 19. hozzászólást nem te írtad, és nincs lepontozva.


(Gondolom, töröltek egy vagy több hozzászólást közben.)

2021. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Bocs, 20 as.
2021. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Megint megy a szokásos .

Valaki beir egy X nettós kérdést , ami max arra jó , hogy pörgesse a közösséget , de jó válasz nincs ilyen kérdésekre, csak a feszültségét generàlja.


Amúgy megsúgom nektek , az ilyen kérdések nagy részét fusztrált férfiak írják - nemegyszer nők nevèben

2021. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29-nekem is ez jutott eszembe hogy egy trollal van dolgunk. Most megy a tv-ben a Shrek, nézzék a trollok őt.
2021. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!