Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők , kinél mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők , kinél mi az elvárás a másik felé hogy randi/komolyabb kapcsolat legyen a dologból - külső/belső/anyagi/hozzáállás stb...?

Figyelt kérdés

Én 31 F vagyok és hát most nemrég felhúzott egy lány, kétszer randiztunk a harmadik is meg volt beszélve, de mivel én nem rágtam a fülét hogy mi lesz már mikor hova megyünk ő fel se hozta , aztán amikor ezt mondtam neki, akkor még én voltam a rossz... Most először is két ember kell a dologhoz, ha őt nem érdekli akkor eleve halott a dolog...


Másodszor külsőre eleve határeset volt a lány. Mondjuk úgy naaaaagyon husi volt , de volt bennünk közös dolog szóval úgy mindent egybevetve elment. Én külsőre 185 magas 80 kg vagyok -> szóval magas és vékony , mostanában ismét edzegetek, hogy a vékony testalkatból sportos legyen. Egyébként megjegyezte a csaj, hogy élőben jobban nézek ki mint a képeken.


Anyagi téren pedig.... hát jól keresek, mondjuk úgy amolyan középvezetői pozícióban dolgozok. Erre nem igazán lehet panasz szerintem. Nyilván a randikon én fizetek, első randin még ha ragaszkodik hozzá se engedem hogy felezzünk.


Szóval sacc per kb dióhéjban ez vagyok én randizás terén...


Nem hinném, hogy valami gyökeresen rosszul csinálok, de valahogy mégse sikerülnek a dolgok. Akikkel összefutok vagy nagyon rondák, vagy nagyon husik, vagy gyerekük van .... pedig esküszöm nincs magasan a léc...


De akkor miért nem sikerül összeszednem valaki ÁTLAGOSAT ? Tinderen próbálkozok leginkább , de ott is, még szerintem a legrondább legdagadtabb két gyerekkel élő csajnál se lenne esélyem kb, csak szökőévente egyszer ha olyan kedvében van.


Hol ismerkedjek esetleg ha ne ott? Haverok nem az a kifejezett sokfelé eljárós társaság....


2021. júl. 25. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs valami szingli kollegina?
2021. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egy csapatban dolgozok ahol 4 en vagyunk a főni aki 50+ férfi , másik kolléga férfi családos , harmadik kolléga nő családos és idősebb is többel mint szeretném egyébként is.


Lemaradt 31F vagyok és BP

2021. júl. 25. 12:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A tinder nem rossz opció ismerkedésre, én viszont húznék egy vonalat, ami alá nem mennék. Ha 2 év múlva akadok valakire, aki szimpatikus, akkor 2 év múlva lenne valakim. Nem sürgetnék semmit, olyan jellegű kompromisszumokat meg pláne nem kötnék, hogy "husi" meg "határeset", mert az ilyen indításokat sok jó nem szokta követni.
2021. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát határ nélkül pörgetem már egy ideje :D mert egy ideje már egyedül vagyok (megjegyzem ha valaki pár évvel idősebb mint én az se kizáró ok, tekintve volt barátnőm is idősebb volt kicsit) és már kezd unalmas is lenni, meg nem is jó egyedül. Ideig óráig jó az egyedüllét is, de nálam ez a homokóra már lepergett .
2021. júl. 25. 12:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem tudtad eltitkolni előtte, hogy határeset számodra.

Én is husi vagyok, és mikor ismerkedtem, bőven elvártam, hogyha ismerkedtem, randiztam egy sráccal, akkor minimum odalegyen a külsőmért. Szerintem ez a legkevesebb. Simán azt érezhette a lány tök jogosan, hogy nem nagyon vagy lenyűgözve. Akkor meg minek törnè magát bármin is? Szerinted ki akar “határeset” kapcsolatot?

2021. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem ez az egy a baj , illetve először még nem gondoltam rá hogy határeset lenne.


Szerintem a mércét megütöm azért a legtöbb esetben. Vagy ha arra gondolok, hogy megyek az utcán és látom a csajok / pasik kikkel jönnek szembe, nyilván nem mindnél, de azért mondjuk a felénél biztos jobb vagyok és akkor ehhez képest a jó csaj látom valami nem is tudom hogy állt szóba vele pasival :O Mindenki nem lehet sugardaddy szóval ha csak pusztán ezt nézem akkor már rég nem kéne egyedül lennem :D És ugye azt is mondhatnám én rontom el valahol, de ez se feltétlen igaz, mert ahhoz az kéne, hogy legalább beszéljek velük , de még match sincs csak elég ritkán aki nem is válaszol (most is van ilyen pl két napja nem ír, pedig ő matchelt velem előbb)

2021. júl. 25. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Több sebből vérzel a szöveged alapján. A Dunába ugrást javaslom. Vagy az elhízott nőket!
2021. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"megyek az utcán és látom a csajok / pasik kikkel jönnek szembe, nyilván nem mindnél, de azért mondjuk a felénél biztos jobb vagyok"


Fogalmad sincs, hogy annak a nőnek mit ad az a férfi, esélyed sincs csupán külső alapján levonni azt a következtetést, hogy te jobb vagy annál a férfinál.

Elsősorban a mentalitásodon kéne változtatnod. Tranzakcióként tekintesz a párkapcsolatokra ("jól keresek, edzek, mindent kipipáltam, tehát jár a nő") ez át is jön a hozzászólásaid alapján, ezt biztos érzik is a nők. Így nem fog menni.

2021. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Legyen igazad, nem vitatkozok veled, de egy valamire válaszolj :D A tinderen vagy bármelyik társkeresőn abból mit látni, hogy a srác mit ad a nőnek ? :D Mert szerintem nagyjából semmit.
2021. júl. 25. 13:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, Tinderen a nagy többség megy balra. Én is anno szinte mindenkit balra húztam, és most a nő ismerőseim is erre panaszkodnak.
2021. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!