Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők , kinél mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők , kinél mi az elvárás a másik felé hogy randi/komolyabb kapcsolat legyen a dologból - külső/belső/anyagi/hozzáállás stb...?

Figyelt kérdés

Én 31 F vagyok és hát most nemrég felhúzott egy lány, kétszer randiztunk a harmadik is meg volt beszélve, de mivel én nem rágtam a fülét hogy mi lesz már mikor hova megyünk ő fel se hozta , aztán amikor ezt mondtam neki, akkor még én voltam a rossz... Most először is két ember kell a dologhoz, ha őt nem érdekli akkor eleve halott a dolog...


Másodszor külsőre eleve határeset volt a lány. Mondjuk úgy naaaaagyon husi volt , de volt bennünk közös dolog szóval úgy mindent egybevetve elment. Én külsőre 185 magas 80 kg vagyok -> szóval magas és vékony , mostanában ismét edzegetek, hogy a vékony testalkatból sportos legyen. Egyébként megjegyezte a csaj, hogy élőben jobban nézek ki mint a képeken.


Anyagi téren pedig.... hát jól keresek, mondjuk úgy amolyan középvezetői pozícióban dolgozok. Erre nem igazán lehet panasz szerintem. Nyilván a randikon én fizetek, első randin még ha ragaszkodik hozzá se engedem hogy felezzünk.


Szóval sacc per kb dióhéjban ez vagyok én randizás terén...


Nem hinném, hogy valami gyökeresen rosszul csinálok, de valahogy mégse sikerülnek a dolgok. Akikkel összefutok vagy nagyon rondák, vagy nagyon husik, vagy gyerekük van .... pedig esküszöm nincs magasan a léc...


De akkor miért nem sikerül összeszednem valaki ÁTLAGOSAT ? Tinderen próbálkozok leginkább , de ott is, még szerintem a legrondább legdagadtabb két gyerekkel élő csajnál se lenne esélyem kb, csak szökőévente egyszer ha olyan kedvében van.


Hol ismerkedjek esetleg ha ne ott? Haverok nem az a kifejezett sokfelé eljárós társaság....


2021. júl. 25. 12:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na de akkor minek vannak fent ha kb csak unalomból csinálják ? Őszintén szólva ennél csak hasznosabb elfoglaltságot tudok magamnak kitalálni mint a tinder
2021. júl. 25. 14:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Nemcsak unalomból csinálják/csináljuk, de aki nem tetszik, az megy balra.
2021. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem illetek össze?

Végül is részben igazad van.

Magamból kiindulva, akkor volt ilyen, amikor nem tetszett úgy igazán a férfi, nem volt meg az a belső késztetés, kétszer randiztam vele, de a 3.randit lemondtam, és meg is mondtam neki őszintén.

De az igaz hogy ő volt aki a 3.randit is kezdeményezte.

De én tényleg próbálkoztam, ezért is mentem el a 2.randira is. De viszont az első után sem éreztem azt az igazi érzést. Lehet úgy néz ki becsaptam, de semmi hátsó szándékom nem volt ezzel.

Itt már te leírtad, husis volt. Ez baj volt e? Zavart téged?

Én már kicsit fel is adtam ezt a randis dolgot, kicsit bele is fáradtam, habár én pár évvel idősebb vagyok nálad.

2021. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!