Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőies hozzáállás, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies hozzáállás, hogy nem jut nekem megfelelő férfi, akkor inkább maradok egyedül, mert nem vagyok hajlandó leadni az igényeimből?

Figyelt kérdés
Vagy ez már szánalmasnak tekinthető. Az hogy nem kapok elvárásaimra megfelelő férfit és nem vagyok hajlandó leadni az igényeimből. Inkább maradok sokáig egyedül és továbbra azon reménykedni, hogy hátha sikerül számomra ideális férfit találni magamnak?

2021. jún. 25. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljesen elfogadható hozzáállás szerintem. F
2021. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Elég gyerekes ez a hozzáállás. Mik az elvárásaid a férfiakkal szemben?
2021. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ennek semmi köze nincs a nőiességhez, szánalmasnak pedig végképp nem tekinthető. Inkább igényesnek fognak tartani emiatt, vagy válogatósnak, attól függően, hogy mennyire szimpatikus nekik ez a hozzáállás, de lényegében teljesen mindegy, mert úgyis csak az számít, hogy te minek tartod saját magad. Illetve, hogy miben hiszel, hogy jó neked.
2021. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ez nem női hozzáállásnak tűnik. Messziről bűzlik az incel logika, hogy "nekem azért nem JUT!! nő, mert vagy foglalja más vagy túl magasak az igényei".

Számtalan ilyen kérdést láttunk már incel oldalról. +1 ilyen, csak "nőként" megfogalmazva.

2021. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, teljesen normális hozzáállás. 2021-et írunk, már nincs társadalmi nyomás, mindenki bekaphatja.
2021. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Így kellene csinálni mindenkinek.
2021. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a kérdést sem nő írta ki.
2021. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak a tökéletes az ideális, akkor igen, szánalmas.
2021. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Ez miert nem-fuggo? Ha nem volt olyan no, akit hozzam illonek kepzeltem volna, akkor miert jottem volna ossze egy olyannal ferfikent, aki nem mozgat meg bennem semmit? Szanalombol? Vagy kotelessegbol kellett volna, hogy “jajj, de hat milyen rossz lehet neki”?


Egyetertek a tobbiekkel, ezt valami incelfiu irta ki.

2021. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Mert nő már nem is lehet válogatós?

Már válogatósok is csak az incelek lehetnek?

Szánalmasak vagytok

2021. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!