Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőies hozzáállás, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies hozzáállás, hogy nem jut nekem megfelelő férfi, akkor inkább maradok egyedül, mert nem vagyok hajlandó leadni az igényeimből?

Figyelt kérdés
Vagy ez már szánalmasnak tekinthető. Az hogy nem kapok elvárásaimra megfelelő férfit és nem vagyok hajlandó leadni az igényeimből. Inkább maradok sokáig egyedül és továbbra azon reménykedni, hogy hátha sikerül számomra ideális férfit találni magamnak?

2021. jún. 25. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha a szex nem hiányzik neked, akkor minden rendben.
2021. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Te tudod. De érdemes lenbe elgondolkodnod magadon, hogy te mennyire vagy tökéletes, mit tudnál a másiknak nyújtani? Mi van, ha betoppan az életedbe az igaz, és kiderül idővel, hogy nagyobb az igénye. Tudod azt majd teljesíteni?
2021. jún. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Dettó igy gondolom. Nem leszek egy incel ferfi szolgája
2021. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Dettó igy gondolom. Nem leszek egy incel ferfi szolgája"

Férfiként én is egyetértek

Soha nem leszek egy beképzelt gec.tartály csicskája

2021. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha te csokifagyit akarsz, de csak vamilliás van, akkor eszel fagyit?

Az is fagyi, és míg nincs csokis, jobb mint a semmi, nem?


Közös élmény, szerelem, megismerhetsz egy másik embert.

Nekem olyan igényeim vannak, amit a 8 milliárd emberből ha 1000 ki tudna elégíteni, de ez sem biztos, nem tudom. Még is összejönnék ez alatt is emberekkel. Nem leadtam az igényeimet, csak az igényeim alatt is még vannak szintek, míg el nem érek a "jobb egyedül" réteghez.


Gondolj bele ha emiatt nem lehetne gyereked, mert a szintedhez méltót várod. Ha meg összejön mással, és még is jön aki megfelelőbb, még mindig összejöhetsz vele is, vállalhatsz családot vele is. De addig is miért vonnád meg magadtól és a másiktól a tapadztalást?

2021. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!