Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért túl nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért túl nagy elvárás, hogy egy kapcsolatban/házasságban a férfi keressen a nőnél jobban?

Figyelt kérdés

Én beszerzőként dolgozom, ez a területen kifejezetten jól fizet.Pár év tapasztalatom van és a nettóm 430 ezer forint már és még junior vagyok.Persze, ez az összeg pár ember számára magasnak tűnhet, viszont a jobb diplomával (műszaki/gazdasági/orvosi/jog/IT) rendelkező emberek körében ez az összeg egyáltalán nem kiemelkedő.



Igazából, szeretem a "klasszikusabb" felállást, amikor magától értetődő,hogy a férfi jobban keres nálam, ez hozzátesz egy férfi "férfias" jellegéhez.



Nem is az a fontos,hogy jelen pillanatban többet keressen, hanem az, ha kevesebbet keres, akkor tegyen érte, dolgozzon, tanuljon,hogy többet keressen.Egy férfi attól férfias, ha ambiciózus.


Páran rám förmedtek, hogy micsoda dolog ilyesmiket elvárni.

Nem értem, mi a baj.


Én, ha nőként, átlagos képességekkel lediplomáztam, nyelveket tanultam és képes vagyok nettó 430-at keresni,ami hangsúlyozom, nem egy trúváj ezen a területen, akkor egy férfinak nehogy már probléma legyen ennél többet keresni.


2021. dec. 25. 17:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Elvárásod lehet, az, hogy találsz e olyat, aki bejön és a fizetése is klappol, az egy másik dolog, mert ugyebár szingli vagy.
2021. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Másnak más a vonzó, ennyi.

És ezért nem ugyanaz a véleményük a párkeresésről.

Lehet, neked is más szempontod lesz 4 vagy 14 év múlva.

Megismersz pár fiút, aki tetszik és megfogalmazod, mi nem elég jó bennük, és az valami más lesz, nem ez.

Általában stabil családi háttérrel és szerény fizetéssel is elér egy nő oda 10-20 év alatt, hogy nincs szüksége a férfitól csak arra, hogy saját magát el tudja tartani ő is és legyen megoldva a lakhatása neki is.

Te csak arra vigyázz, hogy amikor elérsz ide, akkor ne fogadj be olyan férfit, aki nem jól bánik a pénzzel, ezért még a lakhatását se oldotta meg.

A jövedelem az másodlagos ebben, majd meglátod.

2021. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanúgy a férfi is elvárja,hogy a párja nőkênt viselkedjen.Minden téren.
2021. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ilyen kérdésbe bújtatott önfényezések vagy mi?


Attól, hogy beírjuk igen vagy nem, attól még neked kell megkeresned a magadnak való embert.


A műszaki diplomáról meg annyit, hogy tervező-fejlesztő mérnökként még 300 nettót se kerestem, szóval papír alapján ne várd el a milliós fizut, mert ahhoz jókor kell lenni jó időben és jó emberek seggét nyalogatni.

2021. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%
Sok sikert a párkapcsolataidhoz. Azért van ennyi tönkrement kapcsolat, mert ilyen és hasonló kritériumok vannak. Attól, hogy egy férfi többet keres nálad, még simán lehet, hogy az emberi kapcsolat nulla lesz köztetek, de ugye legalább jobban keres.
2021. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%
Dtága, nem nagy elvárás, valószínűleg nem vagy olyan jó nő a fizetéseddel együtt sem, hogy egy jól kereső, jó pasinak te kelljél. Látod, neked a jobb fizetés a kritérium, nekik pedig a jobb külső.
2021. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%
A nök nem a pénzedet akarják!!!!!!mondogassuk hangosan, hátha elhisszük! Csak az ilyen kérdések láttán mindig tudjuk hogy nem igaz!
2021. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
37 évesen nettó 260 ezret keresek egy szakiskolában oktatóként, egyetemmel. Amelyik nőnek ez nem tetszik, annak viszlát és boldog Karácsonyt. Nem hozzám való.
2021. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan kik "förmedtek rád"?


Kiknek szoktad ezt az elvárásodat hangoztatni?

2021. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
sosem voltam a közös kasza híve, mindenki tartsa el magát. Ha 250 et keres, akkor is. Ha a nő szülni akar, akkor pár hét múlva menjen vissza dolgozni, ha a pasi kevesebbet keres, akkor p maradjon otthon, Manapság tucatszámra látok ilyet és semmi baj sincs ezzel.
2021. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!