Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mindig az elérhetetlen Chad vagy Chad típusú pasi kell aki általában vagy foglalt vagy nem ér rá, vagy más nőkkel is van párhuzamosan? Aki elérhető az miért érdektelen számukra?

Figyelt kérdés

aug. 21. 11:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy vettem észre, hogy míg a férfiakat az érzelmek vezérlik leginkább, addig a nőket a szexuális vonzalom, illetve az egzisztenciális paraméterek
aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Engem meg a bizalom, a jóság, a törődés, a figyelem és a tisztelet, érdeklődés. Sajnos ez nincs meg a nőkben, de ha Chad vagy és pláne ha foglalt Chad akkor azonnal vonzó leszel a szemükben.
aug. 21. 12:05
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

"Engem meg a bizalom, a jóság, a törődés, a figyelem és a tisztelet, érdeklődés. Sajnos ez nincs meg a nőkben..."


Elég hosszú megfogalmazása annak, hogy "Meleg vagyok."

aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

Totál értelmetlen kérdés...ha a nőket csak az elérhetetlen vonzaná akkor nem látnál ennyi kapcsolatban lévő nőt


+Engem meg a bizalom, a jóság, a törődés, a figyelem és a tisztelet, érdeklődés



Hagyjuk már 🤣🤣🤣

aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Ki az a Chad?
aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező impotens?
aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Miert hiszik azt a nok , hogy aki kedves azt nem tudja megdugni oket..
aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
8%

Ez az evolúció...a nők tudatalatt mindig a genetikailag legtökéletesebb pasit akarják, magas, jóképű, izmos.....

És ezzel vége is a történetnek, ez körülölel mindent. Ha csóka egy futó kufircot akar, akkor is a legjobb pasival akarja, ha hosszútávú, monogám párkapcsolatot akar családalapítással, vagy családalapítas nélkül, akkor is a csúcsgénállományú pasit akarja.


Tehát mindegy a helyzet, kaland, vagy hosszútávú, sőt, az is mindegy, hogy milyen a pasi belső jelleme, személyisége, mert a külső mindig felülértékeli a belsőt, amúgy ma már nem is nézik az emberek, de főleg a nők a belsőt, rohanó világot élünk, nincs idő lelkizni, nyáladzani stb, szex, munka, együttélés....mindre kevés az idő, ezért kb egy pszichopata sorozatgyilkos is lehetne a pasi, vagy nő, a másik fél észre sem venné, mert a mélyebb kommunikáció már nem létezik, nem divat....főleg a nőknél.

aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Nana! Neked sem a duci, nem annyira szép 90kg.os, elerhető kell, hanem az instapozitív, tokeletes testu, széparcu, dzsenifer
aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
3%
9. Egy valahogyan kinezo ferfinak ne is egy 90 kilos no kelljen..
aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!