Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mindig az elérhetetlen Chad vagy Chad típusú pasi kell aki általában vagy foglalt vagy nem ér rá, vagy más nőkkel is van párhuzamosan? Aki elérhető az miért érdektelen számukra?

Figyelt kérdés

aug. 21. 11:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
20. Volt egy jo diplomaja lattad benne a penzt ennyi.. a nok konnyen felismerik ki az aki a jovoben termelni fogja a nagy lovekat..
aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21 vaaaaaagy mi nem tekintünk tárgyként a pasikra...nem úgy, mint ( a legtöbb esetben) fordítva, ahogy az itt is nagyon jól látszik
aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
7%
22. Á nem , csak olyannal jottok ossze akinek vagy van mar vagy a kesobbiekben biztos lesz penze..
aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
23 szerintem gyári munkásként nem lesz milliomos a párom egyhamar, az fix. Nekem mégis ő kell....
aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

21-es. Igen, a bölcsész diplomájába szerettem bele...😂😂 ironia vége.

Egyébként szimplán a személyisége fogott meg. Tetszik, hogy sose rinyál semmiért, nincsenek önértékelési problémái, pedig ő sem Adonisz.

Incelek maguknak kreálják a problémát. Beleviszitek magatokat egy mindenszar spirálba és ebből a beszűkült tudatállapotból nem vagytok hajlandóak kijönni. Pedig bizony értékesek vagytok és nektek is lehetne részetek kölcsönös szerelemben.

aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

"Pedig bizony értékesek vagytok és nektek is lehetne részetek kölcsönös szerelemben."

:D

Na akkor hölgyeim, ezt a mondatot lehet is bizonyítani, tessék...

:D

aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
10%

Gondoltam...

Esélyünk Sincs...

aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!