Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom, hogy a 35 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a 35 feletti férfiak már vagy foglaltak, vagy van néhány gyerekük az előző kapcsolatukból, vagy alsókategóriásak?

Figyelt kérdés
Ha ezek közül egyik sem, akkor arra szoktak gondolni, hogy melegek, ahogy ez Vitézy Dávid esetében is történt. Ugyanez igaz a nőkre is.

aug. 3. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Jól látod
Nem jól látod
42 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
70%
Attol, hogy valaki meleg, nem lesz selejt. Attol sem, hogy volt egy nem mukodo hazassaga es gyerekei vannak. Akkor sem, ha egyedulallo sajat akaratbol.
aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
35+ vagyok, izmos, diplomás, rendezett élettel, gyerek nélkül. Mindig van kivétel. Ja és homár sem vagyok.
aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Vagy elváltak és nincs egy gyerekük sem, de normálisak, de azok meg nem téged fognak választani.
aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy alsókategóriás az nálad mit jelent?
aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%
Ha kérdést kellett felrakni akkor nem jól látod és te is nagyon jól tudod.
aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk aki beleszületik egy gazdag családba és a segge alá teszik a házat az lenne akkor a felsőkategoria? Az alsó meg ha mondjuk albiba laksz vagy ott se?
aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Fuh ez azért nem semmi kérdés. Egyszerre le vannak mondva a férfiak és nők, gyermekeik és még a melegek/biszexek/leszbikusak is. Szóval tényleg mindenki és csak azért mert 35+ évesek meg főleg amiatt, hogy a kérdezőnek nem akad férfi! Kiégek ezen a kérdésen. 🤣🤣🤣
aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
Megint jön a 35 felett lefőtt a kávé, mert ilyen-olyan okból selejtes vagy!
aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
34%
Jól igen. Ugyanezt én is észrevettem.
aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
Nem jól látod szerintem...bár ha ezt ennyire bemesélted magadnak, akkor lehet észre sem veszed a kivételeket...
aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!