Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom, hogy a 35 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a 35 feletti férfiak már vagy foglaltak, vagy van néhány gyerekük az előző kapcsolatukból, vagy alsókategóriásak?

Figyelt kérdés
Ha ezek közül egyik sem, akkor arra szoktak gondolni, hogy melegek, ahogy ez Vitézy Dávid esetében is történt. Ugyanez igaz a nőkre is.

aug. 3. 19:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
52%
Jól látod. De valójában mire vagy kíváncsi?
aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
#4: A férfi kategóriáját elsősorban az anyagi helyzete határozza meg, a nő kategóriáját pedig a külseje.
aug. 3. 22:34
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
#32 a buták szemében igen, az értelmes emberek meg ennél messzebbre néznek.
aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ez teljesen így van...ezért választom én inkább azokat akiknek már van gyerekük és elváltak, a 3 típusból szerintem ők a legjobbak. Nekem nincs bajom ezzel a típussal főleg az élményeim után. Tudom, nem reprezentatív példa, de én eddig 3 olyan férfinak adtam esélyt, akik 35+-osak, szinglik, sosem voltak házasok, némelyiknek még barátnője sem volt, nincs gyerekük. A 3-ból 2 tényleg katasztrofális volt, a 3. elsőre még csak csak kategória volt, képek, online ismerkedés alapján, nála csak élőben derült ki, hogy milyen problémák vannak, de az nekem végleg betette a kaput. Minden sztereotípia beigazolódott, amit az ilyen férfiakról gondol a nagy többség sajnos. Változni, javulni meg nem fog, nem akar, ha eddig jó volt neki, kényelmes, hiába szembesíted egy-két dologgal akkor sem csinál semmit. Ez is tapasztalat.
aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Vagy például kövérek az is kizáró ok ami miatt nem sikerült párt találniuk.
aug. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kövérség, magasság már kizáró ok, akkor egy testi fogyatékkal élő ember mit is várjon? Elfogadás? Ugyanmár!
aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek jo külsejü nőt de attol még buta nagyon. Ha elmegyek futárnak nap 12 órába akkor most felsőkategoriás lettem mert relativ jol keresek?
aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
72%

Az biztos, hogy ebben a korosztályban már többnyire foglalt mindenki, nők is, férfiak is, általában gyerek is van. Teljesen érthetőnek találom, hogy gyermektelen nőnek nem kell gyerekes férfi. Akármilyen jóképű is, már magával cipeli egy csődött mondott kapcsolat érzelmi (és anyagi) terheit. Szabadidejét a gyerek és a volt házastárs korlátozza. Aki társat szeretne, nem erre van szüksége.

N

aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
75%

A férfiak a nők eltúlzott igényei miatt tömegével maradnak egyedül. A nőknek csak a gazdag félistenek számítanak, a többi magasról ejtve van.

Szóval nemcsak az alsó, hanem a középkategóriás férfiak is egyedülállók nagy számban, csak a felső 10% az, aki biztosan nőhöz tud jutni. Kigyúrt, jóképű, pénzes. A többiek nagy eséllyel szinglik, hiába heterók, és gyerek is max akkor van, ha spermabankba adományoztak. xD

aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
52%
*csődöt
aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!