Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mindig az elérhetetlen Chad vagy Chad típusú pasi kell aki általában vagy foglalt vagy nem ér rá, vagy más nőkkel is van párhuzamosan? Aki elérhető az miért érdektelen számukra?

Figyelt kérdés

aug. 21. 11:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%

Krvara nem, szerinted kinek lenne kedve már ahhoz, hogy a tökéletes testű nő miatt mindig stresszeljek, hogy melyik jóképű fszkalap hajt rá és szedi fel egy potya dugásra.

Nekem már ehhez nincs kedvem, ezen már én nem idegesítem magam. Nyugodt, kiegyensúlyozott és stabil párkapcsolatot szeretnék, a külsőségek számomra huszadrangúak már, nem a külsőm múlik, pár év, esetleg évtized és az idő megeszi a testet, a feszes, szexi selymes bőr megereszkedik, a szép feszes arc ugyanígy, a haj hullani kezd, jönnek a derék, gerinc fájdalmak....stb stb.

Szerintem a külső az egy krva felesleges dolog egy párkapcsolatban, sajnos szerintem én vagyok milliárdból az egy, aki így vélekedik és érez. F

aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%
11 senki se hisz neked kamu kb
aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%
Miért lenne kamu? Hidd akkor ezt, nekem aztán annyira mindegy.....
aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Már megint itt vagy, #Gigaagyalágyult? Könyörgöm, ne írd már mindig nagy kezdőbetűvel a csedet, az nem egy nyavalyás tulajdonnév. A többi baromságot, amit hetente többször idehánysz, figyelmen kívül hagyom. Egy szót is kár rá vesztegetni.
aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
19%

“Krvara nem, szerinted kinek lenne kedve már ahhoz, hogy a tökéletes testű nő miatt mindig stresszeljek, hogy melyik jóképű fszkalap hajt rá és szedi fel egy potya dugásra.”



Azert ebben is van valami realitas. Csak az a helyzet , hogy aki picit is nonek nez ki es nem ocsmany arra ra mennek a faxik.. hiaba nem a szebbet, vekonyabbat valasztja az ember fia akkor majd a kis husi 65 kilosra mennek ra az izom gyurik meg a páwa gyerekek.

aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%

Nem mindig és nem minden nőnek az kell.



Aki elérhető, annak meg mi nem kellünk, mert csak átlag nők vagyunk, nem pedig extra különlegesek.


Pl itt vagyok én is.


24 éves fiatal nő. 17 éves korom óta próbálkozom az ismerkedéssel, de eddig csak egy jött össze, aki most a párom.


Azért nem kellettem közel 6 és fél éven át senkinek sem, mert átlagos vagyok. Nem vagyok modell alkatú, van rajtam néhány kiló plusz. Nem hibátlan a bőröm, a hajam is olyan seszínű, ahogy a szemem is. Nincsen minimum d kosaras, természetesen tökéletesen feszes mellem, vagy formás fenekem, na meg eléggé konzervatív is vagyok, tehát nálam nincsen szex egy hét ismerkedés után, sőt. A párommal szeptemberben leszünk együtt fél éve és még mindig szűz vagyok, és ezért nem sí tervezek változtatni legalább eljegyzésig.

aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16-os nem értem minek írsz ide amikor nem neked szólt a kérdés. Illetve honnan tudod hogy nem e Chad a párod aki most többedmagaddal együtt jár veled?


38F incel

aug. 23. 12:54
 18/27 anonim ***** válasza:

17 már bocs, de az összes nő nevében beszélsz, tehát érint engem. Onnan tudom, hogy ő sem volt túl sikeres soha. Már jópár éve ismerem őt, csak a párkapcsolatot kezdtük pár éve.



Javíts ki, ha nincs igazam, de én úgy tudom, hogy a chadek a férfi szépségideálnak megfelelnek, van önbizalmuk, sok esetben még elég pénzük is ahhoz, hogy egyszerre több vasat tudjanak a tűzbe tartani.


Az én párom nekem helyes, de a legtöbb embernek valószínűleg nem annyira. Kicsit felénkebb srác. Nem az, aki hozzád sem mer szólni, de az fix, hogy nem az a tipikus kissé öntelt srác, emellett tanárnak tanul, még egyetemista, szóval gazdagnak sem igazán lehet mondani.



Viszont a belső tulajdonságai nagyon is pozitív színben tűntetik fel. 🥰


Ő nem visz engem drága étterembe, nem vesz arany ékszert, meg hasonló dolgokat, nem azzal szerez nekem örömet. Tudod, melyik eddig a kedvenc randim vele? Elmentünk csillagnézésre. Ha szomorú vagyok, könnyen fel tud vidítani néhány kedves szóval, valami aprósággal, és én is próbálok neki érzelmileg mindent megadni.


Nem kételkedem abban, hogy ő is szűz, hiszen vallásos családban nőtt fel és ő is eléggé konzervatív.

aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem-e Chad... Valaki már írta, de tényleg, nem-e akarsz megtanulni írni?
aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy hogyan keveredtem ide, de leírom a saját véleményemet.

Túlzás nélkül írom, hogy egy 30 éves nő vagyok, elég csinos, szép arccal, fenekig érő hajjal, sokat edzek és figyelek magamra. Elég sokan meg is bámulnak.

Nost, az én pasim 172 centis és csóróbb volt, mint én, mikor megismerkedtünk. Beleszerettem a személyiségébe. Azóta meg közösen lettünk jómóduak és közösen is járunk edzeni.

Szóval nem, nem minden nőnek az a típusa, akiket ti gondoltok.

Nekem volt már kövér pasim is, mert piszok jó volt a humora.

Felejtsétek el a felszínességet és próbáljátok meg élvezni az életet.

aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!