Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a nők előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők előbb kezdenek foglalt és házas pasikkal mint egyedülállókkal ( incelek, agglegények, nőtlenek )? Miért mindig az kell aki épp foglalt?

Figyelt kérdés

júl. 14. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Mert állítólag aki egyedülálló az valószínűleg defektes vagy életképtelen.

Ezt szoktam olvasni.

júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

"a nők" - Miért általánosítasz?

Sok nő nem akar gyereket, sem elköteleződést. Ez is benne lehet.

júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Őszintén szólva egyetlen ilyen esetet ismerek az ismerősi körömből. Az összes többi pár szingliként jött össze.
júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Sose jöttem össze foglalt pasival (akiről tudtam, hogy az....), ne általánosíts.

Amúgy gondolom azok vonzóbbak akik már másnak is vonzóbbak voltak...., azért van párjuk, a kevésbé, vagy kevesebb ember számára vonzóbbak meg nagyobb számban vannak egyedül.

júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Egyes nők kérdező, nem mindegyik.
júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nők megbíznak egymás döntéseiben. Ha egy férfi már elnyerte egy nő szívét, akkor az már bizonyítottan tud „valamit”. Ez a nők szemében egy magasabb státuszt képvisel, mint azok a férfiak, akik nem tudnak ilyet felmutatni.
júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

6

Ennek az első fele igaz. Ha valaki mondjuk 25 éves koráig senkinek sem kellett, az jó eséllyel egy selejt, de ebből sehol sem következik az, hogy a nők nagy része párkapcsolatban élő férfiakkal jönne össze.

júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

De hát a kérdező nem általánosított. Azt kérdezte, hogy miért van az a jelenség, hogy a nők egy része foglalt pasikkal kezd ki.


Önbecsülés hiánya én szerintem, minden mindegy nekik, le akarják győzni a barátnőt/feleséget. Nem bánják, hogy csak szeretők, vagy hiába győzik le a párjukat ők is megcsalva, elhagyva lesznek...

júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

#7 „Ha valaki mondjuk 25 éves koráig senkinek sem kellett, az jó eséllyel egy selejt, de ebből sehol sem következik az, hogy a nők nagy része párkapcsolatban élő férfiakkal jönne össze.”

Hol írtam azt, hogy a „nők nagy része”? A jelenség okát írtam le.

Mivel csak olyan dologba próbálsz belekötni, amit le sem írtam, így hallgatólagosan a válaszommal egyetértesz, csupán annyi vele a problémád, hogy nem tetszik.

Ezzel párhozamosan selejtnek valószínűsítesz embereket. Ha a kettős mérce fájna…

júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Pl. mert én is házas vagyok. Mert van igénye, hogy egy nővel együtt éljen. Mert másnak is kell.
júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!