Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a nők előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők előbb kezdenek foglalt és házas pasikkal mint egyedülállókkal ( incelek, agglegények, nőtlenek )? Miért mindig az kell aki épp foglalt?

Figyelt kérdés

júl. 14. 09:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
Vonzóbbak és normálisabbak. NEM MIND, mielőtt valaki beleköt. Csak nagyobb arányban van köztük, mint az egyedülállók közt. Nyilván egy kor fölött... Nem 22 évesekre kell gondolni, akikből még akadnak jók szabadon.
júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
5%
Sokan belefutnak ilyen elszeretjük a másikét szituációba. Nem ésszel csinálják talán hanem érzelmi viharok miatt. Meggondolatlan döntést képes hozni egy elvadult pillanatban valamelyik fél és meg is történt a baki.
júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

9

Csak reagáltam a gondolatodra. Ne hisztikézz már.

júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
5%

#13 „Csak reagáltam a gondolatodra. Ne hisztikézz már.”

Én is csak reagáltam a te gondolatodra. Szóval? :)

júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Az a vicc, hogy nagyrészt egyet is értettem veled, pusztán kiegészítettem egy részlettel, erre te bedurciztál. :D
júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

#15 „Az a vicc, hogy nagyrészt egyet is értettem veled, pusztán kiegészítettem egy részlettel, erre te bedurciztál.”

És pont egy olyan részletet sikerült hozzáköltened, ami jelentősen változtatja meg a lényegét. Nem mindegy… :D

júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%
Ezesetben a hisztike helyett lehetett volna vitatkozni, de gondolom ez túl nagy elvárás a magadfajtától.
júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17 „Ezesetben a hisztike helyett lehetett volna vitatkozni, de gondolom ez túl nagy elvárás a magadfajtától.”

Pontosan arra várok a 9. kommentem óta, hogy személyeskedésen kívül fel is tudsz-e mutatni valamit… :-)

júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem azokkal kezd az ember elsődlegesen. Sőt kerülik őket. Ne legyen semmi. Ha valakinek viszont megteszik, kiveti a hálóját is akkor vége lehet a dalnak és hamar meg is adják magukat ezek a pasik.
júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19-es dehogyisnem velük kezdenek, csak úgy tesznek mintha nem tudnák hiszen nem lett feléjük "kikommunikálva" hogy az illető foglalt. Annyi ilyen sztorit hallottam, mindig ugyanaz a nóta.


Egyszerűen a szomszéd pasija mindig zöldebb. A zöldfülű incelek meg rohadjanak meg egyedül, már kösz.

Elképesztő amit művel a fehérnép!


38F incel

júl. 15. 11:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!