Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos az sokaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos az sokaknak, hogy valaki beoltatta e magát vagy sem?

Figyelt kérdés
Ezt eleve miért kell feltüntetni, ez tényleg lényeges szűrő? :D

ma 07:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
74%

#20

Igen ebben igazad van, a covid valóban a vírus által okozott betegség.

Ami nem meghülés.

És a vakcina se a meghűlésre van. :)

ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

#21 [link]

"Well over 200 virus strains are implicated in causing the common cold, with rhinoviruses, coronaviruses, adenoviruses and enteroviruses being the most common."

A koronavírusok a megfázás fő okozói közé tartoznak, tehát a covid megfázás.

ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
61%

#22

A sars-cov-2 nem megfázás továbbra se. A megfázást megfázásnak hívják, a covidot meg covidnak.

Megfázásba még nem halt bele ismerősöm, de még csak kórházba se került. Covid miatt többen is (és nem, nem 98 éves szervátültetettek “akikért nem kár” pár fórumozó szerint)

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok konteós, magam is kaptam két szurit, de az kicsit furi, hogy most ugyanúgy jelen van a covid (múlt héten lett pozitív a tesztem) és hirtelen senkit nem érdekel, a kutya nem foglalkozik vele, oda mész ahova akarsz. 4 éce meg kutették a piros táblát az ajtódra mint valami leprásnak, volt, hogy az utcára is maszkban mehettél meg ilyenek. Inkább ez bosszant. Mármint nem a lezárás hiányzik, hanem az bosszant, hogy anno ezt velünk meg lehetett csinálni, most meg lapítanak mintha meg se történt volna.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
55%

#24

Semmi furi nincs ebben, már az elején tudni lehetett hogy előbb vagy utóbb enyhülni fog.

ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
#23 Minden covid megfázás, de nem minden megfázás covid. Megfázásba nekem sem halt bele egy ismerősöm sem, a covidot is beleértve. Amikor én elkaptam a covidot, messze nem éreztem olyan rosszul magam, mint egy átlagos megfázásnál. Igaz, hogy én kezdettől fogva nem vettem be a mimmeghalunk-propagandát, ezért nem pánikoltam. Utóbbi egy enyhébb betegséget is súlyosra tud fordítani.
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
78%

#26

Én se pánikoltam, de megfázástól még soha nem ment tropára a szaglásom hetekre korábban meg azóta se, és semmi maradandó tünetem nem volt sima megfázástól.

Őszintén mondom hogy szerencsés vagy, hogy neked egy szerettednek se lett komoly baja.

ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
9%

23

Nekem covidba se halt bele ismerősöm. Azaz várj csak... Tudok olyanról, aki balesetben halt meg, de mivel a szervezetében kimutatták a covidot, ezért a vírus áldozatainak statisztikáját erősítette.

ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
28%

#28

Nyilván :D

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
13%

#27 A covidtól sem volt maradandó tüneted. Ha bárkinek bármi baja volt, miután átesett a covidon, azt automatikusan elkönyvelték post-covidnak, de semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy ez a jelenség valóban létezne.

Egyébként én is tudok olyanról, aki rákban haldoklott a kórházban, egy nappal a halála előtt produkált egy pozitív covid-tesztet, és covid-halottnak könyvelték el.

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!