Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos az sokaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos az sokaknak, hogy valaki beoltatta e magát vagy sem?

Figyelt kérdés
Ezt eleve miért kell feltüntetni, ez tényleg lényeges szűrő? :D

ma 07:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
Biztos van, aki a mai napig fél ettől a csodavírustól. De szerintem az oltatlanoknak fontosabb. Ismerek olyat, aki nagyon büszke rá, hogy "tiszta". Aki fél attól mot okozhat hosszútávon az oltás, annak ez lényeges, hogy a leendő g,erek is "tiszta" legyen. Én egyet kaptam mert a munkámban ellehetetlenítettek volna, ha nem vállalom. De szerintem is lényegtelen infó.
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%
Nem akarnék fóliasipkás szurirettegővel együtt lenni.
ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hol az a "sokak"?Sehol nem találkoztam velük, pedig naponta több emberhez is van szerencsém.Tőlem sem kérdeztek még ilyet a kórházon kívül.
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

3, gondolom a netes társkeresőn van ilyen fül, amit be lehet x-elni, vagy ott írják ki emberek hogy olotott/oltatlan, esetleg ilyen társat keres.

A való életben én se találkoztam ezzel soha.

ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%

Az oltásellenesek azt hiszik, hogy az oltás rossz. Mérget, génmódosító anyagot, mikrochipet vagy mikrorobotokat tartalmaz (mindre hallottam példát, erősen gyanús hogy tényleg el is hitték, nem trollkodtak) és megvetik azokat, akik "vakon bíznak a hülyeségekben", ergo idióták.


Az oltáspártiak viszont meg úgy tartják, hogy aki ennyire tart olyan dologtól, amire orvosok (többesszámban) rábólintottak, az az idióta.

ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
25%
5# Nem kell ellene lenni, csak a józan paraszti eszed használni.
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sok mindenre enged következtetni az, hogy valaki a covid ellen oltatott vagy nem! Igazándiból én azt gondolom, hogy azok akik oltattak és azok akik ellenálltak ennek az egésznek és nem oltattak két annyira külön világ, hogy emberileg ennyire nem lenni közös nevezőn az kudarcra ítél egy kapcsolatot. Nekem is alapvető információként szolgál ez arra, hogy eldöntsem érdekel-e valaki vagy nem.
ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
44%

A védőoltások nem az embert, hanem az emberiséget védik.

Aki tagadja egy akármilyen védőoltás szükségességét, az vagy konteohívő, vagy valami spirituális elme, vagy csak okosabbnak hiszi magát a tudósoknál, orvosoknál.

Bármelyik is az illető a fent felsoroltakból, én messzire elkerülöm, mert nincs se időm se energiám magyarátni a színeket egy vaknak.

ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%

5

Ez nem igaz... Nyilván vannak alusapkás laposföldhívők, akik minden mögött valami rettenetes összeesküvés elméletet sejtenek. De nekem pl csak azért nem kellett az oltás, mert egy veszélyhelyzeti engedéllyel bíró vakcinától picit jobban tartottam, mint egy meghűléstől.

De eszembe sem jutott, hogy a vakcinában bármi más lenne, mint a megfelelő szakértelemmel bíró tudósok legjobb képességei és legjobb szándéka szerint kifejlesztett COVID oltás. De ettől még ép, egészséges fiatalként picit jobban tartottam tőle, mint egy erősebb náthától.

ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%
Nálam előny, ha egy nő van annyira értelmes, hogy nem oltatta be magát a kísérleti vakcinákkal, de nem feltétel.
ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!